| anonim_4396 a întrebat:

Http://9gag.com/gag/1171364 :|. România.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Comentariile de după sunt delicioase.
Se pare că România nu e singura care suferă de această boală, hehe. Măcar o mică consolare...

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Noi, doar noi suntem plini de originalitate. Tarile celalalte au copiat dupa noi, ca sa fie la fel de cool. E ca feshan-ul treaba.

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha. Suntem cei mai cool, ce mai?
Roooo-mania!

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

We are, and we love ourselves.
Whohoo!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta e munca la romani.

| AnneMarri a răspuns:

Lol. laughing Mă încearcă sentimente contradictorii: mi-e şi ciuda da-mi şi vine să râd. rolling on the floor

| push2gl a răspuns:

Se putea si mai rau

| UnleashedPsycho a răspuns:

Şi varianta asta îmi place:
http://encyclopediadramatica.ch/Romania
Sayonara!

| justitiarul a răspuns:

laughing Avem cu ce mă, avem cu ce!

| Andrutzikka a răspuns:

Mda. Dupa cate am auzit, Romania, adica tara noastra este "badjocorita" de celelalte tari.Francezii nu ne mai scot din "tigani".Dar asta este.Trebuie sa ne acomodam cu situatia.