| danamarin a întrebat:

care vi se pare cea mai buna si mai de viitor facultate din romania si de ce?

Răspuns Câştigător
| KarmaPolice a răspuns:

Toate sunt facultati bune si de viitor(ma refer la cele de stat nu la cele particulare ) atata timp cat nu treci prin ea ca lebada pe apa."De viitor" este ceea ce-ti place tie; de pomana ai sa te duci la o facultate precum automatica si calculatoare daca tu habar n-ai mate si fiz si vrei s-o faci doar ca "este de viitor"(este numai un exemplu). De viitor iti va fi facultatea pe care-ti place s-o urmezi.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai in tara nu ai viitor nici cu master. Pleaca in strainatate sau fate soferita pe trailer ca se castiga bine daca e international mult mai bine.

| deea17_7351 a răspuns:

Pai cam toata lumea la A. S. E thinking acum depinde de ce iti place