| anonim_4396 a întrebat:

Salut. De ce baietii sunt atrași de fundul și sânii fetelor?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar obsedatii sexuali sunt atrasi de fundul si sanii fetelor, barbatii inteligenti prefera creierul fetelor, mintea lor, ca pana la urma toate fetele au acelasi model de pasarica.

| relian a răspuns:

Alea atrag, este ca un magnet, un instinct, il au toate vietatile pamintului.
Un mascul ca si o femele se va uita la fizic, pentru ca ala ii asigura urmasi viabili ca specia sa mearga mai departe.

La om a ramas acest instinct, este ceva inconstient, sau vine din subconstient.
Sinii arata ca femeia respectiva va avea lapte sa dea la pui laughing iar fundul, la fel arata ca e bun de tabacit operatie in urma careia vor rezulta puradei laughing

Tanti violeta iar o ia pe aratura, auzi la ea barbatii inteligenti prefera femei cu creier.O fi poate pe la ea pe acolo, eu din ce vad, femeile frumoase creier nu prea au, dar is dorite de toti, de la sarac pana la miliardar, oare toti barbatii sa fie obsedati sexual laughing se pare dupa logica ei, cam asa functioneaza.

Legat de pasarele, uite tanti Violeta cu 2 de L ca nu-i chiar asa, tu esti femeie si nu ai habar de pasarici, tu poate stii, poate, mai multe despre ciocane, despre pasarici nu prea ai de unde laughing

Afla ca pasaricile nu-s toate la fel, nici naturale si nici lucrate. Ca idee tanti Violeta, ai vazut vreodata o pasarica in forma de inima? Dar una in forma de trifoi? Ei uite ca pe astea nu le stiai, macar, dapai sa le mai si vezi.

Oi fi tu prin tara animalelor ciudate, dar se pare ca prin Australia pe la voi, nu-s pasarele de astea ce am zis, ar trebui sa importati cateva, cine stie macar asa sa vedeti sa vezi si tu, apoi sa nu mai spui ca toate is la fel.

| VoidEternal a răspuns:

De ce nu ar fi?

| mODIN a răspuns:

Marcheaza fertilitate

| Lupică27 a răspuns:

Ce intrebare tembela, la ce vrei sa se uite, la talpi?

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Lupică27):

Dupa raspunsul Violetei, cam la talpi ar trebui rolling on the floor Prosti si obsedati sexual suntem noi restul lumii care ne uitam la un fund si niste sani.

| blairelovesmusic a răspuns:

Pentru ca baietii sunt oameni. Oamenii, ca si animalele, au nevoie sa se inmulteasca. Nu stiu daca explic bine ce vreau sa spun sau daca intelegi. Fiecare persoana "intra in calduri" din cand in cand. La unele persoane se intampla mai des, la altele mai rar. Se intampla oricarei fiinte. Atunci cand o persoana este intr-o astfel de stare, intra intr-un fel de euforie si simte nevoia sa "se distreze". Inafara de aceste doua lucruri, baietii mai sunt atrasi si de ochii, vocea, personalitatea unei fete, vocabularul ei, inteligenta, simtul umorului, felul cum se imbraca, etc.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Rar mai vezi femei care sa realizeze ce li se intampla sub ochii lor. Jos palaria!