| munteanu05 a întrebat:

Aș vrea să știu și eu din ce cauză soțul meu adoarme după prima partidă de sex pe când mi-aș fi dorit 2 …am comunicat cu el ca de obicei vreau două partide de sex însă nu știu care e problema de adoarme mai mereu mă poate ajuta cineva?

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Cum sa te ajute...cu al doilea numar dupa ce adoarme sotul?

| dullcat a răspuns:

Fiecare percepe si resimte altfel efortul unei paride de sex, deci automat ca si corpul va reactiona altfel.Mai conteaza si momentul zilei plus mood-ul in care va aflati voi, se intelege.

| lpavel a răspuns:

Pentru ca nu toti barbatii sunt la fel! Nu te poate ajuta nimeni cu problema lui, cu problema ta sunt destui care te-ar ajuta bucurosi... laughing Zi mersi asa cum e ca sunt altii care nu vor sex decat 1-2 ori pe luna iar si atunci in 5-10 minute sunt terminati laughing
Totusi eu cred ca daca ar vrea si nu are 60 de ani ar putea schimba asta dar cum el este multumit asa, nu prea ii pasa de tine ceea ce nu prea e bine dar n-ai ce face cu atat mai putin noi!
Si apropo: pune-ti un nume de femeie la profil nu de barbat daca esti femeie... laughing

| Hyperion7 a răspuns:

Cam asta e explicația medicala
https://stirileprotv.ro/......a-sex.html

| Miruna333 a răspuns:

Poate pentru ca este super solicitant pentru el, asta daca nu are o conditie fizica buna. Miscare si dieta

| Cavaler001 a răspuns:

Pot fi mai multe motive si trebuie sa vb cu el!
Poate fi obosit, egoist, plictisit de tine, în vârstă, grăsuț, fara activitate fizica regulata etc.
Poate au dreptate unii când spun că omul nu e monogam, pentru că unii/unele își tratează urat partenerul când alții l.ar vedea ca pe o delicatesahappy

| tunoi88 a răspuns:

E si omul obosit happy dar de ce il lasi sa doarma happy
Scrie mi in privat si iti spun eu ce sa ii cumperi sa nu mai doarma vreo 3-4 ore, sa ai parte de 3-4 partide nu de una tongue

| ilovefemboyssimaimutoi123 a răspuns:

Da-i niste cafeluta inainte de distractie