| Bogdan92x a întrebat:

am 18 ani, si nu am avut o prietena pana acum, deoarece sunt foarte timid, nu am curajul sa intru in vorba cu o fata... Mi-a placut foarte mult de o fata, pe cand eram clasa a IV-a, dar nu am avut curajul sa ii spun cat de mult o plac, etc., si dupa cum am spus, nu am nici acum curajul sa intru in vorba cu o fata! Temerea mea cea mare este sa nu o dau in bara worried Ce pot face? sad

4 răspunsuri:
| Yaguar a răspuns:

Esti timid ai o mica teama sa intri in vorba cu o fata, problema este ca nu ai experienta, mai mult comunica cu fetele si o sati dispara aceasta timiditate, o sa intelegi ca unele fete la fel sunt timide si au o mica teama, cum baetii doresc sa se intilneasca cu fetele la fel si fetele doresc sa se intilneasca cu baetii.

| FrozEenSoul a răspuns:

Lasa timiditatea si treci la fapte, esti mari. Intra in vorba cu ele fa-le complimente, etc. Bafta, cu timiditatea nu pierzi nimic, daca iti place de o fata grabeste-te ca ti-o fura altu si dupa te oftici mai rau. "Incercarea moarte n-are"winking

| Bogdan92x explică:

Ca esti tu frumos tare... De ce nu iti pui poza de profil sa te vedem? happy

| figaro a răspuns (pentru Bogdan92x):

Nul provoca ca poate o sa avem cosmaruri la noaptehappy