| Anamaria445 a întrebat:

Bună am o întrebare sunt pe ciclu de 3 zile și am chef de sex casă zic așa și nu știu cum să mă masturbez și ce să fac și ce aș putea să fac casă scap de cheful să fac sex pe ciclu, zi bună.????

11 răspunsuri:
| LadyOtis a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

La orice raspunzi, mereu intrebi lumea cati ani are. E vreun fetish? Nu vad relevant sa stii ce varsta are

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru LadyOtis):

Nu este treaba ta, culca te.

| mihai69 a răspuns (pentru LadyOtis):

E "răspunsul" standard.
Atât poate.
===
On topic: nu e nicio problemă dacă te masturbezi când ești la ciclu.
Atenție doar la igienă.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru LadyOtis):

Cica nu e treaba ta cand te intreaba de varsta!
mie imi suna a hartuire.
Sau poate vrea sa isi faca un harem si nu vrea sa fie minorerolling on the floor

| dullcat a răspuns:

Buna.Asteapta pur si simplu sa se termine menstruatia, asta daca nu cumva iubitul tau are fantezii mai aparte? Masturbarea se poate limita la stimularea exterioara si atat, fara interior.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu e recomandat nici masturbarea nici sexul.Risc crescut de infectii!

| iliiiinca a răspuns:

De ce n-ai face sex? Te ajuta. Cum te masturbezi de obicei, asa o faci si pe stop

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Nu ești prima persoana pe care o aud că apare acest chef de sex în a treia zi de menstruație.
E ceva normal. Dacă ai prieten, poți face sex fără probleme. Eu cu fosta, așa făceam. Nu au fost probleme niciodată. Ba din contra, durerile specifice se diminuau sau chiar nu mai erau. Și se scurta și numărul de zile de menstruație.

| LadyOtis a răspuns:

E nevoie fiziologica, satisfa-ti nevoile, nu te inhiba degeaba, mai rau iti faci

| alexandruparnac14 a răspuns:

Foloseste manusi chirurgicale.