| fata357 a întrebat:

Buna, am și eu o întrebare...nu știu cum să vorbesc cu iubitul meu despre ceva...sunt împreună cu el de 2 ani de zile și am un fetiș un pic mai ciudat, deși pe site-urile xxx vad că multă lume face și dacă ii spun, mă gândesc sa nu stric relația asta, că totul e perfect.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Depinde cat de in regula este acest fetish pentru iubitul tau
unii pot accepta altii nu, depinde de fiecare
daca aveti de 2 ani de zile o relatie ma intreb de ce ai avea o retinere in a discuta asta cu el? poate accepta sau nu, depinde cum am zis
nu tot ceea ce ne place noua s-ar putea sa placa si partenerilor, asa ca nu fi dezamagita daca el nu va fi de acord
dar poti afla asta doar discutand cu el pe acesta tema
ce este un tabu pentru x nu este si pentru y, toti oamenii sunt usor diferiti in gandire si mai ales cand vine vorba de "obsesii "

| fata357 explică (pentru Simpatic):

Problema este că mi-e și rușine de asta, și pur și simplu nu vreau sa stric relația pentru o prostie.

| Simpatic a răspuns (pentru fata357):

Am inteles, pai daca iti este jena si crezi si faptul ca relatia voastra ar putea avea de suferit, atunci mai intelept este sa tii pentru tine acest fetish! uneori faci mai bine daca iti urmezi intuitia, in cazul de fata daca iti urmezi retinerea happy

| fata357 explică (pentru Simpatic):

Ideea e că el a zis sa incercam ceva in genul, dar după nu am mai vorbit despre asta și am zis sa nu zic eu prima despre asta sa par disperata happy

| Simpatic a răspuns (pentru fata357):

Pai daca el a zis ce va mai ascundeti unul de altul
daca si tu si el sunteti de acord treceti la fapte
mare atentie insa ce scheme vreti sa executati acolo laughing

| fata357 explică (pentru Simpatic):

Da.

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dacă am putea face fiecare ceea ce gandim, ar fi haos.

| sweetys a răspuns:

Ii zici ca vrei sa iesi putin din zona de comfort. Dar ai grija ca nu tot ce vezi pe site-urile dedicate, sunt si reale, iar asteptarile tale sa nu fie satisfacute pe cat iti imaginezi. Ii poti zice si in gluma sa vezi reactia lui, daca o ia buna e ok, daca nu, ii poti zice ca ai glumit? desi mi se pare absurd ca nu va comunicati fanteziile.

| fata357 explică (pentru sweetys):

Nu știu, adică am mai vrut sa ii spun, doar că am ezitat crezând că poate nu are rost, și că după un timp îmi trece lucrul asta.

| Violleta2022 a răspuns:

Uitati-va impreuna la acel film pornografic si comentati scenele, ca sa afli ce parere are de acel fetish al tau, fara ca sa stie ca tu-ti doresti acel lucru dar asa vei afla daca simte vreo repulsie pentru el, sau ar dori sa-l incerce.

| mihai69 a răspuns:

Nu-i spune, treci direct la fapte!

| dullcat a răspuns:

Buna.Daca totul e perfect atunci sinceritatea ar trebui sa fie la ea acasa, alaturi de transparenta in ce priveste preferintele sexuale. Daca nu este asa, e mult spus ca totul e perfect si mai aveti de lucru la capitolul incredere si comunicare.Bafta.

| VoidEternal a răspuns:

Pe site-urile xxx multă lume face orice. Nu e un reper.

Dar ar trebui să-i spui altfel se aduna frustrare.

| yhua a răspuns:

Troll

| justinian45ani a răspuns:

Te referi la sexul oral reciproc pozitia 69?
e simplu, incepi cu saruturi, il pui sa te sarute pe burtica si il impingi usor acolo.
ai grija sa fi bine igienizata, si rasa, daca simte miros se va retrage.
Daca vrei limbi iti dau eu.