| Ekaterinne a întrebat:

Bună!
Dacă fac testul de sarcină fix în ziua în care sau împlinit cele 2 săptămâni de așteptat, are ceva? Este posibil sa îmi arate rezultatul dacă sunt sau nu însărcinată?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Cel mai bine îl faci după 3 săptămâni fix, atunci ar trebui sa vezi daca rezultatul este unul real, dar ca sa fii sigura, poți face și după o săptămână(adică a patra), sa vezi daca e același rezultat, daca nu, înseamnă că nu e o sarcina.

1 răspuns: