| Andreea_4380 a întrebat:

Nu știu cum să vă zic dar țin sau imi place de un baiat. Sincer nu mai știu cum ne.am cunoscut dar de atunci am ținut legatura si acum vreo 2 sapramani m-a intrebat ce inseamna dragostea pentru mine. Eu nu mai știu ce i.am zis dar răspunsul lui a fost ciudat. Și acum cateva zile ma. m certat urat cu el si nu am mai vrut sa vorbesc cu el dar acesta mă bagase dupa 2 zile de la ceartă in seamă. Și apoi cred ca ia trecut dar faza este ca la. m jignit eu foarte mult si nu ințeleg cum de i. a trecut dar in fine. Intrebarea mea este oare mă place? Sincer nu știu. Vreau și parerea cuiva. Dau fundă +vot happy

6 răspunsuri:
| andru8700 a răspuns:

@Andreea dupa cate zici tu ca i-ai facut si el inca se poarta frumos cu tine, este clar, chiar te place.Baiatul este mort dupa tine, daca era altul in locul lui nu iti tolera, crede-ma.Si eu am aceeasi problema, si mai ales ca te-a intrebat ce este dragostea. Daca si tu il placi nu mai are rost sa tineti bariera asta dintre voi.

| Baby_2365 a răspuns:

Eu cred ca daca tu l-ai si jignit si el tot te-a iertat probabil te place.

| aleCsandrra a răspuns:

Da. Asa mi s-a intamplat si mie si da, te place.

| LoveAgain a răspuns:

Trebuie sa descoperi care ii sunt interesele sa-l cunosti mai binewinking bafta!

| AlaMiku a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie numai ca mie imi place de o fata, dar stiti Everything is alright when you meet other person... si un pic ce a zis si andru, so

(THX TPU *)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Well, daca a incercat sa te bage in seama, cred ca e un inceput...nu pot sa.ti dau exact un raspuns pentru ca nu cunosc toata povestea...insa de preferat este sa vezi ce reactii mai are si sa aduci discutia despre.te pup