| Smilelifeisbeautifull a întrebat:

kiss deci de aproximativ o saptamana imi place de un tip... insa el are prietena... de fel sunt o persoana mai timida cum il pot face sa ma placa si care ar putea fi semnele ca m.ar placea? ( app: am 14 ani) dau funda raspunsului care ma va ajuta :*

6 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

S-au terminat baietii la el? daca are prietena nu te baga, pune-te in locul lui. daca tu ai fi cu el si ar veni alta sa-l cucereasca ce ai face? sunt sigur ca mai sunt baieti draguti pe langa tine

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

O saptamana nu e mult timplaughing Dar numai tu stii ce simti. Daca nu se despart, nu e bine sa te bagi intre ei. Asteapta-ti randul. Pana atunci incearca sa cauti pe altcineva. Poate il uiti pe asta. In orice caz, semne ca te-ar place, sunt daca ar incerca sa te faca geloasa, s-au din contra daca pare foarte rusinos can ei doi sunt impreuna in public si esti si tu acolo, daca te priveste insistent... Un singur zambet nu e nimic, decat daca contine farmecul tau. Asa ai putea sa incerci sa-l cucerestilaughing). Pai succes oricum tongue

| neutrino a răspuns:

Timida, timida, dar ravnesti la bunul alteia! Daca el se pupa cu ea, inseamna ca te place si pe tine. Asteapta, poate iti vine si tie randul.

| Azµre a răspuns:

Dacă tu 14 ani tipul cât are?
Și cine ești tu să te bagi peste relația lor?

| day16 a răspuns:

In general nu e bine sa te bagi in relatiile altora. Gandeste-te ca raul facut se intoarce mai devreme sau mai tarziu la tine. Ai doar 14 ani, nu s-au terminat baietii pe pamant.

| maximus91 a răspuns:

Sunt sigur ca daca are 14 ani, era are tot 14 s au mai putin. Nu te baga!