| Mareana6 a întrebat:

Eu si prietenul meu suntem impreuna de aproape 2 ani, de comun acord am decis sa facem dragoste.Intr-o seara,cand parintii mei erau plecati peste noapte la tara, am decis sa-l chempe iubitul meu sa ne incepem aventura.Noi ne-am inceput partida la mine in camera(la etaj).Mi-am dat telefonul pe silentios ca nimic sa ne intrerupa. Dupa ce am luat o mica pauza sa fac un dus am sunat-o in baie sa vad ce vrea, apoi aud usa din camera mea si vocea mamei si tatalui meu cum urla.Eu m-am incuiat de frica ce-mi era de scadalul din camera cand l-au gasit pe iubitul meu gol. Dupa ce l-au dat afara au venit la mine la usa spunandu-mi sa deschid imediat usa, desi nu aveam curaj.Intr-un final am sarit pe geamul de la baie si am reusit sa-l vad din drum pe iubitul meu.Acesta nici macar nu vrut sa discute cu mine si ca totul s-a terminat intre noi,mie chiar imi pare rau ca ne-au prins parintii,dar putea macar sa discute cu mine. Urmatoare zi l-am cautat dar tot nu a vrut sa discute cu mine, cerandu-mi sa-l las in pace.Intrebarea mea este:Credeti ca a vrut doar sex de la mine?

4 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Daca intr-adevar te iubea, te ierta pentru asta. Adica omule sa fim seriosi, a patit ceva? I-a rupt cineva o mana? Daca a scapat fara nicio zgarietura, atunci da, numai asta a vrut de la tine. Daca te-ar fi iubit foarte mult, stia ca tu nu ai nicio vina pentru ce s-a intamplat si ar fi trecut peste.

| JustStitch a răspuns:

De la inceput a cautat doar sex de la tine si atat, nimic mai mult. Te-a cucerit doar pentru sex si dupa ce si-a vazut interesul te-a lasat

| Kiwibibilă a răspuns:

Hmm sa stai 2 ani cu o fata doar pentru sex? Nu prea cred. Numai daca nu si-o tragea cu altele cand cica era cu tine. Si daca voia doar sa faca sex cu tine continua relatia si mai incerca odata.

| Otto19 a răspuns:

Da, un jeg de om, nu merita nici macar atentia ta, exact asa a patit si sora mea, merita calcati pe cap