| cccaaasss234 a întrebat:

Buna TPU.
Imi place de un baiat cu care am fost impreuna de 2 ori.El a vorbit cu mine ieri pe facebook si mi-a zis ca sunt frumoasa, a zis ca stie cum se vorbeste cu un baiat. Uneori se mai intampla ca baiatul sa zica asta dar tot nu simte nimic.Prietena mea cu care a fost impreuna ieri(s-au despartit azi) l-a intrebat daca ma place si a zis ca nu.Eu nu stiu ce sa cred.Voi ce credeti? Ma place sau doar ma considera o buna prietena?

1 răspuns:
| motan444 a răspuns:

Din ce scrii tu acolo esti copil lasa dragostea si ia o carte