| Alina574 a întrebat:

Buna TPU.Simpt o atractie pentru o prietena, am inceput sa cred ca sunt Lesbiana.Nu vreau sa cred asta ca o sa ma judece toata lumea, ce o sa zica parintii mei.Dar chiar simt o atractie pentru fete, nu stiu ce ea faccrying

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca asta simti...asta simti. Nu trebuie sa iti pese de ceea ce cred altii, pentru tu ca va trebui sa traiesti in pielea ta, nu lumea. Daca alegi sa faci ce zice lumea desi tu simti altceva, vei fi nefericita toata viata. Eu cred ca fericirea ta e infinit mai importanta decat gura lumii.winking

| Violleta2022 a răspuns:

Este normal sa te simti atrasa de o alta fetita, doar asa se leaga toate prieteniile intre fetite.

| Alina574 explică (pentru mihai69):

Eu nu inteleg ce e troll daca zic ca sunt lesbianca si nu vreau sa accept asta?

| mihai69 a răspuns (pentru Alina574):

De ce? Simplu: din cauza întrebărilor stupide puse aici, una mai în contradicție cu anterioarele decât toate...

| dullcat a răspuns:

Buna.Astepti sa vezi cum te simti pe viitor si atat? Nu orice impuls catre acelasi sex inseamna ca gata, esti gay/lesbi. Ce varsta ai?

| VoidEternal a răspuns:

Eu te judec că nu știi să scrii.

| iliiiinca a răspuns:

Troll, nu e nimic amuzant in asta. Esti in 2024, nu mai esti in 2011

| alexm2004 a răspuns:

Ai grijă de tine și ia-ți timp să îți înțelegi sentimentele fără presiunea opiniei altora.