| DenisaLuciaBarbu a întrebat:

Trec printr-o situatie dificila! Am cunoscut un baiat de care imi place mult! Problema este ca si ei ii place de el si in momentul cand a aflat mi-a spus ca nu e nimic,ca ma va lasa pe mine sa fiu cu el,pentru ca acesta i-a spus deja ca o vede ca pe o sora si nimic mai mult.Dar de ieri,ea nu mai vorbeste cu mine, se uita urat la mine si face tot posibilul sa se bage in seama cu el.M-a ranit faptul ca a renuntat la prietena ei pentru un baiat.Eu aveam de gand sa renunt la el pentru noi,deoarece stiu ca e mai usor sa gasesti un baiat care sa-ti placa,decat o prietena buna,dar se pare ca ea nu gandeste asa.

Ce sa fac? Sa nu ii mai bag in seama pe niciunul? Sa continui sa vorbesc cu el, in ciuda faptul ca ea ma urmarste la tot pasul si face orice sa ma puna intr-o lumina proasta?

Răspuns Câştigător
| frikk a răspuns:

Draga mea parerea mea este sa nu te mai complici atat si sa tai direct de la radacina.NU mai da atentie nimanuia. ignoraiwinking succes.

1 răspuns:
| ClauBwaa a răspuns:

Incearca sa fi prietena cu ea sa o alinto.Si fi in continuare cu el.