| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!
Ultimul ciclu menstrual.l-am avut pe data de 29 martie. De atunci am mai tot facut petting cu prietenul meu, uneori cu ejaculare alteori fara. Ne-am atins organele genitale. Eu sunt virgina. De doua ori era sa ma penetreze dar ne-am oprit pentru ca ma durea. Mi-a intarziat ciclul menstrual aproape o saptamana. La mine este neregulat, dar niciodata mai lung de 35 zile. Azi am facut un test de sarcina si a iesit negativ. Credeti ca pot aa fiu insarcinata?

4 răspunsuri:
| Konstantinos99 a răspuns:

Incerca sa fiti mai conectati sufleteste lasa trupul ca uite iti provoaca nelisintiri, cand e sa te casatoresti faci ce vrei si nici nu ar trebui sa iti pese ca de aia e cel ales.

| dvdand a răspuns (pentru Konstantinos99):

Stiu, dar acum e prea tarziu. Sunt foarte ingrijorata.

| Katheriina a răspuns:

Buna. Atata timp cat penetrarea nu a avut loc, nu sunt sanse sa rămâi însărcinată. Mai ales daca te stii cu intarziere de ciclu, nu cred ca e cazul sa te panichezi

| dvdand a răspuns (pentru Katheriina):

Dar daca a ajuns sperma si in vagin cand a incercat sa ma penetreze?