| AndreeaCiofu69 a întrebat:

Cum pot să masturbez lung și cu pasiune? De obicei când masturbez, durează aproximativ 5-10 minute. Cum pot să lungesc masturbarea? Sunt fată.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Atata timp cat nu te plictisesti. Numai sa nu iti faci vreo rană mai serioasă, că ai terminat-o cu viata sexuală la maturitate.

| mihai69 a răspuns:

Ai încercat să continui după orgasm? Poate descoperi că ești multiorgasmică.

| dullcat a răspuns:

Iti vei da tu seama pe masura ce trece timpul, caci tu esti aia care trebuie sa experimenteze si trebuie sa stii ca fiecare femeie e diferita, nu exista formula magica.

| Hyperion7 a răspuns:

La voi,fetele, puteți repeta asta la nesfârșit, având aceeași plăcere, insă la băieți după prima ejaculare, mai greu cu a doua și posibil sa nu fie așa plăcută cum a fost cu prima.
Deci bucură-te de acest fapt big grin

| VoidEternal a răspuns:

Cristi, ai putea sa fii mai libidonos de atat?

Jesus f¹¹cking Christ...

| Anonimboy111 a răspuns:

Voi fetele oricum nu scoateti sperma, o poti face cat timp vrei