| gagiciursidfg a întrebat:

Daca iau medicamente de la psihiatrie ce pot sa iau sa fac sex? nu stiu daca e efectul secundar, oricum eu nu prea puteam nici inainte, dar ce as putea sa iau? aveti vreo idee? natural.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai pe medicamentele de la psihiatrie ca ai nevoie sa fii cat de cat "normal" la cap.
Din pacate, este recunsocut ca medicamentele induc impotenta, deci mai bine sanatos la cap, decat nebun si cu penisul sculat tot timpul.

| doctorandus a răspuns:

Hmm... nu e adevarat ce zice Violleta2022. Risperidona nu produce impotenta. Iar unele medicamente produc chiar hipersexualitate.

Dar, da, unele medicamente te fac temporar impotent.

| Hyperion7 a răspuns:

Poți încerca Upotent, nu știu cât e eficient e, dar încearcă și vezi.

| Felissa13Eden a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu psihiatrul. Este un efect secundar al pastilelor cu siguranta, doar medicul specialist iti poate prescrie altceva, sau sa modifice doza. Sa nu iti fie rusine sa vorbesti despre asta cu el, e ceva foarte des intalnit sa nu ai apetit sexual cand iei tratament psihiatric.

| gagiciursidfg explică (pentru Felissa13Eden):

Oricum mai important sa-mi fie bine cu pastilele, aia cu sexul e partea a doua daca merge bine daca nu aia e (nu stiu sigur daca e de la pastile ca nici inainte nu prea puteam).