| epikkguyyy a întrebat:

De ce lichidul meu miroase că și voma? ( Sunt băiat)

19 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Asa miroase lichidul tau, al meu miroase a levanticawinking
fiecare are un miros al "lichidului" usor diferit

| Lupică27 a răspuns (pentru Simpatic):

Ei pe dracu, a levantica? ai baut cocolino cu levantica nebunule laughing

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Da, ca o face mai moale mai pufoasa

| Lupică27 a răspuns (pentru Simpatic):

Ooo

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Ce mănânci? Lavanda?rolling on the floor

| Simpatic a răspuns:

Nu am nimic cu dansa! si nu, nu ai nimerit aici ci mai jos. dar nu ma pune sa dau nume!winking

| Violleta2022 a răspuns:

Lichidul tau miroase a ceea ce mananci (nu, nu glumesc).

| dullcat a răspuns:

Daca te referi la sperma, mergi urgent la medic fiindca ai, cel mai probabil, o infectie de toata frumusetea.Ca regula generala, orice miros din zona intima care poate fi asociat cu mancarea stricata sau orice altceva dubios, este un semnal clar ca trebuie sa iei masuri, nu sa stai asa, valabil pentru ambele sexe.De citit:

https://www.csid.ro/......-18359289/

| Hyperion7 a răspuns:

Vulpică nu are timp sa observe, el e cu glumele seci

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Da am zis ca raspuns la faptul daca mananc lavanda!

cat despre "Vulpică nu are timp sa observe, el e cu glumele seci "

eu cred ca intre voi este ceva infiripat happy glumesc bineinteles!

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Am prins-o eu
Cat despre vulpișor, cred că e o dragoste cu năbădăi între noi, dar pentru că na, m-a blocat, înseamnă clar că mă iubește (ca analogie la relațiile de azi rolling on the floor )

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Eu am 73 de useri (unii chiar loseri) care m-au ignorat, iti dai seama ca multi ma iubesc de aici laughing dar si eu pe eiwinking

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Eu am mai puțini, de unii nici nu știam de existenta lor, dar e ok, tot răul spre bine rolling on the floor

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Da,dar eu am si trolli carora le-am spus ce hahalere sunt ei si m-au luat la injuraturi si i-am blocat apoi, ca doar nu-mi place precum interlopii de pe Facebook sa o dau in dueluri virtuale...ii asigur pe troli ca in realitate nu latra, decat aici pe net unde sunt sub protectia anonimatuluiwinking

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Inca ceva, cine nu are useri care sa-l blocheze inseamna ca nu este important pe TPUwinking
voi nu stiti poate, dar violetta este cea care a blocat cei mai multi useri pe TPU dar are si cei mai multi prieteni aiciwinking
ea a dat accept la toti care i-au dat cerere happy
eu am fost mai selectiv
si am patit-o in trecut cu 2 useri, printre care si cu fostul nr.1 Ray, i-am dat cerere ca il scot de la ignore si el nu a dorit sa accepte cererea, de acum incolo nici numai scot pe nimeni de la ignore, mi-a fost invatare de minte, a si cu "doamna" aia miruna333 am patit sa o scot de la ignore (i-am dat ignore ca imi dadea mereu calificative "eronate" la toate intrebarile) si ea stii ce a facut? mi-a acceptat cererea ca apoi sa ma ignore ea laughing
deci aici sunt cateva violette adunate, toate spalatele pe creier si frustratele! in fine

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Mama,nașpa așa
Dar da, lumea e mare, creierul e cam mic sad

| Lupică27 a răspuns:

Asa ii zici tu, lichid? iaurtul ma.

| Boschetarulabragiu a răspuns:

Pai daca nu te speli