| Boboo_7319 a întrebat:

Heii TPU love struck
Mie mi-a placut de un baiat de la mine din clasa, cu un an mai mare ( repetent. ), care mie mi se parea dragut, si in ore se uita mai mereu la mine ( el sta cu o banca mai in spate pe randul din mijloc eu pe cel de la perete). L-am vazut de cateva ori cand ma uitam si eu chipurile " pe geam ".
Se comporta putin diferit cu mine decat cu celelalte fete, gen lor le dadea palme peste fund, nu tare dar " gestul conteaza " iar eu cand stateam la geam venea pe la spate si ma lua in brate >8-.
Din comportament imi dadea de inteles ca ma place, si l-am intrebat ce crede despre mine, alte intrebari... Daca are o prietena. Si dupa l-am intrebat daca vrea sa fim impreuna.
Nu a mai raspuns nici in zilele urmatoare si a ramas asa...
Acum, nu imi mai place de el dar el continua sa ma ia in brate, si pe messenger se tot baga in seama cu mine, buna, ce faci, alea alea, ce imi face prietenu, gagicu, iubitu, parteneru de viata oh go on.
Sii acuuum, intrebare, lui ii place de mine? Sau face asa doar sa ma enerveze?
Fundaaa love struckx
P. S. : Nustiu daca are sens ce am zis pana acum.
P. P. S : Woow ce mult am scris.

Răspuns Câştigător
| Taylor_3488 a răspuns:

Boboo nu stiu cum sa iti spun dar in viata mea am mai avut si eu prieteni gen colegului tau. Acesti oameni au nevoie dor de fundul unei fete, tate sau pe ce sa puna si ei mana fiindca de obicei acesti oameni nu au facut mai mult de atat decat sa pipaie. In acest caz acest "prieten" al tau dupa cum mi-ai spus tu este un tip gen "batausul scoli, perversul scoli si unul dintre cei frumosi ai scoli" deci eu cred ca acest baiat te place cat de cat dar lui nu ii este de ajuns doar o fata nu se poate rezuma la una singura. Acest gen de om trebuie lasat in pace pana cand se va plictisi de toate acestea si va vrea o relatie si tu daca vei fi disponibila poate ca cine stie in timp se va lega ceva intre voi sau poate el face acele lucruri cu tine fiindca stie ca nu mai are pe cine sa i-a in brate sau sa vorbeasca pe mess, acum poate tu il cunosti catusi de putin

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

A vazut ca ai cam pus boticul pentru el si acu incearca sa fi marioneta lui. faci foarte bine ca nu-l mai placi.cautatzi unu p felul tau de-a fi!

| AnGeL a răspuns:

Cred ca inca te mai place si ateapta sa ii mai pui o data intebarea,, daca vrea sa stea cu tine" (sper ca te-am ajutat)

| zelda a răspuns:

Da te place, iar atunci cand tu i-ai pus intrebarea poate nu era sigur ce vrea sau poate nu te placea prea tare...si in timp si-a dat seama ca te place si acum probabil asteapta sa-l mai intrebi tu sau te mai ia in brate pentru ca vrea sa-ti vada reactiile sa se convinga daca tu mai esti interesata sau nu de el. Si sunt slabe sanse sa faca asta ca sa te enerveze ca sunt alte metode de a enerva o fatahappy