| cristinamaria2023 a întrebat:

Hey TPU, plac un baiat de la basket, e foarte frumos si el ma place, bine i-a spus asta unui baiat iar acel baiat a spus tuturor echipei si cam toata echipa stie. El e mai rusinos de fel, ma urmareste pe insta si eu la fel! Suntem in aceeasi scoala dar nu vorbim niciodata si daca am vorbi ar face misto de noi echipa. Tin sa mentionez ca eu am 13 ani iar el 12 si el este mai mic dar tot il plac. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Echipa va face misto de orice, asa e la aceasta varsta si chiar pe toata perioada liceului, sunteti toti cat se poate de savage. laughing Apoi, daca nu risti nu castigi, iti va prinde bine sa socializezi cu el fara sa se infiripe cine stie ce relatie, deoarece inca sunteti mici in privinta varstei. Puteti vorbi pe Instagram si atat timp cat nu spuneti nimanui, nu se va impanzi vestea in toata scoala.Bafta.

| cristinamaria2023 explică (pentru dullcat):

Multumesc mult!

| dullcat a răspuns (pentru cristinamaria2023):

Cu placere.Multumesc si eu pentru funda.