| anonim_4396 a întrebat:

Mai credeti in dragoste?
va rog mentionati varsta.

Răspuns Câştigător
| addasweet a răspuns:

Eu cred ca exista dragostea :X Orice om macar odata in viata a iubit cu adevarat. 16 ani.

23 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca nu as crede in dragoste, viata mea ar fi pustie sau nu ar mai fi.
Peste 40.

| BlancaFantasma a răspuns:

Am 18 ani, si nu credthinking n`am iubit niciodata, inca n`am gasit persoana potrivita...ma rog de cate ori am placut pe cineva nu mi-au fost impartasite sentimentele(chiar in mom de fata).so! I don`t believe in love anymorehappy

| valentingb a răspuns (pentru BlancaFantasma):

Eu te-as iubi, pentru ce-ai spus aici.acum depinde, doar daca esti fata, altfel retrag tot ce-am spus

| BlancaFantasma a răspuns (pentru valentingb):

Sunt fata Valik4021.multumesclaughing

| BlancaFantasma a răspuns (pentru valentingb):

Sunt fata laughing ce baiat si-ar pune numele bellacancionlaughing?

| valentingb a răspuns (pentru BlancaFantasma):

Lasa, mai cunosc unii/ele. nu stiu exact terminatiahappy
poti sa-mi spui vali
sau cum era un text jalnic, ma cheama vali, dar poti sa-mi spui iubitule!

| Picasso a răspuns:

22, da, insa uneori sunt in dubii!

| Narcis2007 a răspuns:

17 ani...nu cred

| valentingb a răspuns (pentru Narcis2007):

Pacat ca nu te cheama narcisa. iti dovedeam.pa

| emabrumareanu29 a răspuns:

Nu.29 ani

Răspuns utilizator avertizat
| Joker1958 a răspuns:

16 da.u cati ani ai?

| valentingb a răspuns (pentru Joker1958):

18. da, scuze, v-am intrebat pe toti dar eu nu am spus

| catalin188 a răspuns:

Dragostea e o placinta cu mere
rosie si rumena pe dinafar
lipiciosa si dulce in interior

| carmen13 a răspuns:

Eu cred o romantica incurabila si cred in dragoste. daca nu credem in dragoste in ce sa mai credem fratilor? crede.ma ca sunt foarte multi cei care cred pentru ca nu stiu daca ai observat dar melodiile de dragoste si romanele de dragoste sunt mereu in topuri...de ce? simplu pentru ca au mesaje puternice care prind la public si chiar daca recunoatem sau nu cei mai multi dintre noi credem in dragoste chiar daca nu strigam asta in gura mare pe strada big grinbig grin sa nu uit am 20 ani

| mirela26 a răspuns:

Nu,cred ca nu exista, ca e o iluzie

| atentat a răspuns:

23 in fiecare zi laughing

| FesCuDungi a răspuns:

19, da... cred dar uneori sunt in dubii thinking

| Linka89 a răspuns:

Am 22 de ani. eu cred si multi sunt cei care cred in ea. insa din pacate putin sunt cei care doresc sa o recunoasca. problema este ca nu este deajunsa incredere unul in altul. fiecare din iubiti are mereu frica de a ramine cu inima ranita, astfel purtind pe fata o masca, care l-ar arata sau arata-o ceva mai rece sau mai indiferenta fata de relatie. si de multe ori, iubitii prefera sa faca un pas inapoi, sa fuga de responsabilitate si de relatie seriosa, anume din frica, fie sa nu fie ranitsi, fie ca nu doresc pur si simplu sa renunte la libertatea pe care au avut-o anterior. insa timpul le pune pe toate la locul lui. timpul le scoate pe toate la iveala, si fiti siguri ca vor avea de cistigat cei care au fost sinceri, care au iubit sincer...

| ღÐιαναღ a răspuns:

Da, in fiecare moment...acolo unde dragoste nu e viata e pustie sh am 13 ani big grin

| pitbull93 a răspuns:

Mai bine nu pentru ca tot timpu i un final naspa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma simt cam nesigura si nu stiu exact ce sa raspund.Da,dragostea ar trebui sa fie sigura.Dar totusi e prea complicata ca sa fie inteleasa, pur si simplu exista si se simte intr-un anumit fel, manifestandu`se diferit.Adica,consider ca ii da un sens vietii atunci cand e fericirea aia absoluta,cand te face sa plutesti,dar perioada asta nu dureaza mult,pentru ca dragostea se schimba,persoanele la fel,si relatiile se mai distrug,de aceea ea isi pierde esenta.Dar totusi stiu sigur,nu doar cred,ca dragostea exista, doar ca esenta ei poate disparea in timp, si totusi mereu ramane o urma din o dragoste adevarata.Am 15 ani,si in momentul asta sunt indragostita,iubesc,dar sunt intr-o etapa mai dificila a relatiei, in care dragostea nu mai e asa infloritoare si aprinsa ca la inceput, ci ceva mai dificila si mai dureroasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

22 e o iluzie atata tot