| Răzvănykă a întrebat:

Pentru baieti laughing
Va place sa se aseze partenera cu fundul pe fata voastra?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Razvanele razvanele cand ai intrebari filosofice si existențialiste cand vii cu intrebari ca ale lui VirginicaVacaGrasawinking

| Lupică27 a răspuns (pentru Simpatic):

rolling on the floor Ce bine ai zis!

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Ma bucur cand distrez useriiwinking

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

E o struțo-cămila

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Te referi la ceva de genul, daca un om de stiinta nebun ar crea un 'Frankenstein' al animalelor!?

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Ceva gen

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Ok man happy

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Respect!thumbs up

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Ma flatezi!winking
ms de apreciere!

16 răspunsuri:
| Lupică27 a răspuns:

Cu tatele

| MistarGoGu a răspuns:

Daca este BINE Spălată între buci si s-a dat cu 3 sticle de CHANEL la ***** poate ca da...

| Răzvănykă explică (pentru MistarGoGu):

E de ajuns sa fie doar spalata...si "barbierita" laughing

| sofisis a răspuns (pentru MistarGoGu):

Ma ma lasi? Si tu iti bagi penisul in sticla de parfum de fiecare data cand iti face careva oral?

| MistarGoGu a răspuns (pentru sofisis):

După igiena regulamentara in borcanul cu dulceata de cirese sau gem de capsuni la alegerea " saxofonistei "! Eventual un tub de frisca HuLaLa... daca tot ai deschis subiectul...

| sofisis a răspuns (pentru MistarGoGu):

Tot e mai bine decat niste prieteni de-ai mei care au decis sa incerce ceva mai neobisnuit si au incercat oala cu ciorba