| andreiboboc906 a întrebat:

Salut,am o mare problemă,gen când stau cu o fată, ne sărută..simt din ce in ce m-ai tare o durere la abdomen spre testicule,o durere insuportabila credeți-mă, când cobor din mașină in acel moment nu m-ai pot sta drept în picioare,gen nu e de râs sau ceva, poate fi o problemă mare...cine știe sau cine a trecut prin așa ceva sa îmi răspundă, dau fundă, mersiii!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Asta pentru ca te exciti si nu te poti elibera.
Daca te afecteaza faptul ca stai strans in masina, atunci nu te mai saruta in masina, ci afara, cand stai in picioare.
Un alt sfat: schimba chilotii, purtand ceva foarte strans lipit de corp, ca sa nu-ti mai prinzi organele sexuale intre picioare, atunci cand te saruti, fiindca ai erectie si te dor.

| andreiboboc906 explică (pentru Violleta2022):

Deci pot sa nu ma îngrijorez sa nu fie ceva mai rau?

6 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Tocmai ai descoperit expersia aia cu "te-a lasat cu ******* umflate". O sa supravietuiesti, doare putin si dupa trece.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu e nicio problema care sa te ingrijoreze, trebuie doar sa mergi acasa sa te masturbezi.La fel se poate intampla si pentru fete, din cauza nivelului de excitare mult prea mare.Cu timpul aceste experiente se vor tempera, nu te vei mai excita din nimic, insa in adolescenta este firesc sa,, suferi'' astfel. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Din cauza excitarii puternice, este posibil sa ai asemenea dureri.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu prea e normala aceasta durere, daca persista mergi la un doctor mai bine. Porți cumva lenjerie sau blugi strâmți? Posibil asta sa fie cauza

| Selu800 a răspuns:

Corpul deja îți dă semnale! Ia-le in seamă! Ia-o si tu mai încet. Ce vârstă ai? Prea te grăbești si corpul e luat cu asalt!