| Sawarekh a întrebat:

Salut, doar femeia simte placere intr-o partida sau e ceva in neregula cu mine?

In timp ce tipa era doggy, ea gemea spre aproape tipa, era clar ca simtea o placere foarte mare, in timp ce eu nu simteam aproape nimic.

Am ejaculat dupa 20 min, si nu am simtit absolut nimic, doar o senzatie ca si cum as face nevoia si cam atat.

Am ramas mirat dupa intamplarea asta, imi imaginam ca sexul e mai placut.

Ce problema credeti ca am?

Am 26 de ani, sportiv, nici o problema de sanatate dpdv fizic.....insa psiho-emotional, am avut ceva probleme in trecut.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Pentru problema pe care o ai, consulta un medic urolog.

| Sawarekh explică (pentru Emilian65):

E ciudat, adica daca ma masturbez singur, simt orgasmul intens, dar la sex nu simt...
Nu stiu ce as putea sa am

| TheGentleman a răspuns:

Poate fi depresie

| Sawarekh explică:

Practic cam la a 3-a partida am ajuns si toate au fost cam la fel.

| Cavaler001 a răspuns:

Daca nu ai simțit orgasmul la ejaculare poate ar trebui sa mergi la Dr.