| italianul17456 a întrebat:

Salut, eu am 14 ani si imi place sa ma masturbez doar ca atunci cand vreau sa ejaculez imi e frica ca ma va durea, ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ocupa te de lectii ca esti clasa a 7 sau a opta, nu te mai masturba deoarece organele tale de reproducere adica penisul si testiculele nu au ajuns la maturitate si nu pot produce lichid seminal sau spermă, asa ca ocupa te cu altceva specific varstei tale nu cu prostii.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La varsta lui nu are nevoie nici de masturbare nici de păsărică, are 14 ani nu 40

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersii pentru funda si mult succes la scoala, invata bine ca asa atragi fetele, mai tarziu peste vreo cîtiva ani o sa fi cu o fata si o sa ai bani sa o scoti in oras la un suc sau o cafea, dar daca nu inveti nu ai serviciu nu vei avea bani, nu te va iubii nici o fata.

| bas123 a răspuns:

La toti ne place

| LorenaWannaDie a răspuns:

Tu te va durea ejaculează te ☺️

| Ekaterinne a răspuns:

Stai calma, nu exista nicio forma de durere.
Totul este în ordine dar ca să eviți orice fel de durere nu încerca să te masturbezi în asa fel încât sa te doară (nu baga 2 degete)

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Ekaterinne):

Este băiat mai citeste odata ce scrie el. Italianul