| BackAgainToTPU a întrebat:

Ieri am vazut un baiat din clasa in ora de matematica ca se tot uita la mine. Ideea e ca noi suntem prieteni foarte buni dara ne mai tachinam din cand in cand big grin
De vorbit pe mess vorbim cu orele...
Dar el zice ca are o prietena de 14 ani (ciudaaat, pentru ca el are abia 12 ani neimpliniti...).
Eu nu prea il cred, dar ciudat e ca a zis chestia asta la toata clasa... Si fata aia nu o stie nimeni din clasa... Doar el
Deci, un help, ceva? Faza e ca el are mereu la status lucruri in genul "te-as iubi pana la moarte" si cred ca sunt adresate fetei aleia...
Sunt un pic geloasa laughing
Deci, ce fac?hee hee

5 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! CRED ca ar trebui sa ii mai urmaresti comportamentul in ceea ce te priveste cum se comporta cu tine. Poate spune ca are iubita ca sa nu iti dai tu seama ca te place.deci incearca sa afli mai multe mai ales ca sunteti prieteni buni, dai apropouri ca iti place de el. Te sfatuiesc sai spui odata si odata dar lla momentul potrivit mie mi-a placut de un baiat 1 an de zile si cand i-am spus la momentul nepotrivit ma ranit enorm si-a batut joc de mine. In fine am trecut peste succes. FUNDITA?

| bianka93 a răspuns:

Pai vb ca el si afla mai multe despre iubitha lui. iar daca esti geloasa inseamna ca iti place putin de elhappy

| andulovecrazy a răspuns:

Crede-ma nu are nicio prietena pentru si eu am fost tot in aceasta situatie si statusurile puse de el sunt dedicate tie chiar daca nu recunoaste. sper ca te-am ajutat pup kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uite si eu am fost cu un baiat pe care l-am iubit il iubesc si il voi iubi. si tot asa suntem prieteni buni si radem impreuna. dar tu trebuie sa fii naturala si sa fii de acord cu tot ce zice el. ma rog aproape tot si... si sa nu-l barfesti ca nu le place si incearca si fa-ti curaj si intreaba-l daca te place

| justmegirl a răspuns:

E posibil ca vrea sa te faca geloasa.asa era si o prietena ala i-a dat papucii si el a inventat o fata cu o poza de pe net care skria ko :X dinastea.deci daca vrei poti incerka sa aflii mai multe si vezi tu... pup. bafta:X