| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce materii nu va plac?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Religia! - ce dreak caută ea de fapt la școală?

| MistarGoGu a răspuns:

Latină! Pierdere totala de vreme în clasa a-8-a! O puteau schimba cu ceva mai UITL pentu elevi... util in viața! Educatie financiara, prim ajutor medical *( chestii de baza ), ceva ore de apărare pentu fete *( aikido recomandat )
Cateva ore de înot ca multi mor vara prin râuri sau la mare!

| Gigi34 a răspuns:

Mie personal, Sportul. Nu credeam că o să zic asta vreodată, dar sunt la profesională și mie mi se pare că orele în general sunt mult mai șmechere decât cele mai "funny", like: Sport, Muzică (care nici nu fac etc.)