| anonimul0alaa a întrebat:

Ce se întampla daca nu ai afectiune? De ex eu nu am îmbratisat pe cineva de 7 ani si simt nevoia dar daca nu am pe cine, ce fac?

17 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi că mai erau pe aici câțiva, care se îmbrățișau singuri.

| Frank51 a răspuns:

Nu ai mamă, tată, frați? Sau vorbim de alt tip de afecțiune? Acolo mai ai de lucrat atunci.

| gabicoo a răspuns:

Dar unde ai stat în ultimii 7 ani Robinsoane?
La carceră la izolare?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Iti dau eu o metoda: cand mergi pe strada s vezi ca vine cineva de care iti place, intoarce-te la 90 de grade si priveste in departare, iar cand persoana este la mai putin de un metru intoarcete pe directia de mers si prinzi persoana in brate. Rezultatul este mai bun daca sunteti trei persoane alaturate si tu in mijloc.

| existential a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Ce fain! Ai incercat metoda? Ce rezultate a avut? laughing

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru existential):

Nu am incercat-o, dar am vazut-o aplicata. Rezultatul? Stupefactie sau jena din partea persoanei respective.

| Lukasssz a răspuns:

Singur ce are?

Răspuns utilizator avertizat
| Invictusman a răspuns:

Nici eu nu am fost îmbrățișat decât după ce mi-o murit mama de familie.
Îmi pare rău că treci printr-o astfel de situație, sper ca vei găsi pe cineva care sa îți ofere multă dragoste și afecțiune happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa ca te imbratiseaza Gusticelul cat pentru 7 ani

https://images.app.goo.gl/b7rqGQGnjzSKfBRL8

| gritt a răspuns (pentru anonim_4396):

Adorabil! Imi pare rau ca m-am certat cu tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gritt):

Si mie laughing
Nu pot pastra la ignore pe cineva care e pe aceeasi lungime de unda cu mine. Nici eu nu suport misoginii astia care se cred zeii soselelor doar pentru ca au o rama in chiloti

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Misoginismul nu cred ca are legatura cu cit de mare e rima. happy

| SoareDaniel a răspuns:

Eu de 12 ani si ceva nu am sarutat o fata daramite o imbratisare, sincer nu stiu, dar te afecteaza din toate punctele vedere te darama psihic ......ai alternative cazul RAMARU iti zice ceva? ca si asa alte solutii n-ai, dar cred ca esti un troll obosit daca poza aia de la avatar esti tu in persoana desi nu cred

| existential a răspuns:

7 ani fara imbratisari? nu cred ca e o problema laughing Incearca imbratisarile virtuale. Cred ca merge si pe TPU big hug
Sau organizeaza un event Free Hugs in orasul tau. E mai greu de cand cu pandemia. s-ar putea sa intre la infractiunea de "zadarnicire a combaterii bolilor", dar merita!

| Hope1992 a răspuns:

Cu siguranta nu o sa patesti nimic rau. Totusi o imbratisare elibereaza Oxitocina și dopamina, substante din creier care ne ajuta sa avem o stare de dispozitie mai buna. Chiar daca esti baiat poti sa iti imbratisezi un prieten de ziua lui, etc sau iti faci o iubita si o s-o imbratisezi cat vrei pe ea, nu cred ca o va deranja.

| gritt a răspuns:

Nu ai niciun prieten?