| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie unde pot sa ma uit la desenele animat de odinioara... jucarii pierdute sau uita-te...sad. daca stiti va rog sa imi spuneti dau junda big grin

21 răspunsuri:
| ghitza a răspuns:

Nu am nici cea mai mica idee la ce desene te referi. Fi mai explicit(a)

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru ghitza):

Nu mai stiu cum se numea.dar era ceva de genu jucarii uita-te sau jucarii pirdute

| ghitza a răspuns (pentru IzabellaVanessa):

Erau cu un ursulet si o papusa care se tot plimbau peste tot si pana la urma au fost luati de niste copilasi care ieseau de la scoala?

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru ghitza):

Da.asta e.dar nu gasesc nicaieri si imi e dor sa ma uit la ei.cryingcrying

| ghitza a răspuns:

Erau pe minimax vara asta. am dat din greseala pe el si uite ce erau si mi-am amintit si eu de ele. Nu stiu cum se numesc sad Mai caut si eu si vad ce gasesc. Daca gasesc ceva folositor iti dau si tie

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru ghitza):

Multumesc big hug
stii acum am cautat si eu pe net.si am gasit ca a fost difuzat ieri parca ...si il vor mai divuza si duminica la 12:30.dar nu stiu daca e adevarat
dar iti multumesc de ajutor si astept raspuns :*:*

| ghitza a răspuns (pentru IzabellaVanessa):

Ai gasit cum se numesc? Spune-mi te rog ca sa imi fie mai usoara cautarea. Nu le-am gasit alea inca, dar uite aici un site unde te poti uita la alte desene vechi daca vrei : http://desene-vechi.blogspot.com/p/desene-in-romana.

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru ghitza):

Acolo la programul Tv scria jucarii uita-te.sad

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru ghitza):

Nu merge link-ul pe care mi l'ai dat cryingcrying

| ghitza a răspuns (pentru IzabellaVanessa):

Ai in dreapta scris mic cu albastru accesati pagina de pornire a blogului. Dai pe aia

| ghitza a răspuns (pentru IzabellaVanessa):

Imi pare rau, dar nu gasesc in romana. Sunt destul de vechi si nu le gasesc. Nici pe engleza nu le-am gasit, dapoi dublate in romana. Doar daca te uiti dupa programul care este pe site-ul minimax

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru ghitza):

Nu'i nimic multumesc oricum... duminica toata ziua voi sta cu ochii la minimax laughinglaughing) Multumesc >big grin

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru ghitza):

M-am uitat azi la Tv.si chiar a fost difuzat :X:X...

| ghitza a răspuns (pentru IzabellaVanessa):

Bravo laughing In sfarsit l-ai vazut. Ai mai cautat si pe internet?

| dragoscretu03 a răspuns:

Scrie pe net saddesene animate foxkids)sau(desene animate jetix)

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru dragoscretu03):

Dar nu a fost difuzat nici pe fozkids nici pe jetix...a fost difuzat pe minimat din cate imi amintesc eu big grin