| anonim_4396 a întrebat:

Bună, DontSpeak! M-am gândit să îți las și aici un mesaj, în ideea că dacă pică sateliții la noapte, să ai totuși ce lectura, cât mai stai pe la baie, după ăla mic, așteptându-l o juma* de oră să se decidă dacă vrea să facă pișu, sau doar a zis să te mai scoată la o plimbare;
Oricum, vezi să-l "reîmbraci" cum trebuie, de data asta, da?
Că nu știu acum să îți spun care e mai alintat dintre voi doi, el la 3 ani, sau tu la aproape 18! Dar eu -totuși - aș cam zice că tu!
În fine;
Vezi să fii cuminte în noul an! da?
Asta a fost urarea mea, pentru tine; gata;
Că dacă nu te liniștești intru pe site-aici, și o să spun la toți cum te-ai lăudat tu pe mess-ul meu că știi să faci sarmale și "altele" - "chiar mai bune" decât iubita mea...
Da, frumoaso?
Bine! Oricum te sun diseară după 12!
Să te controlez; să văd dacă v-ați pupat pe bot cum ai promis! deci îl pupi din partea mea; și vezi că vreau o poză cu voi, cum stă în brațe la tine și îți dă biscuți!
Poza - știi - o trimiți in mail!
Stii tu cum să faci, că nu-i prima oară când imi arăți imagini din RO...
Bun; și iartă-mă că ți-am zis atunci păsărică-mică, da* m-a luat și pe mine valu!
Dar pentru "bunăciune" nu-mi cer scuze, că asta-i altceva! așa fac eu complimente când imi amintesc să fiu romantic! și oricum tu ești de vină! eu chiar nu știam cine-i Bella! dar, în fine, o lăsăm așa!
Bine; deci...
sper ca la anul să nu mai fii îndrăgostită de mine; da?; și spun asta pentru că mi-ar plăcea să te concentrezi mai mult pe faza cu scrisul!
Și dacă ești fată bună, promit să vin în vară la majoratul tău, și poate mai apoi, pe toamnă revin să-mi dai și mie un autograf pe ce-ai rezolvat; e bine? asta-deci- o poți lua ca pe o promisiune!
ok; La mulți ani, DontSpeak! să fii fericită, și ai ai parte de un iubit pentru care să însemni totul!
Pentru că meriți.
Vezi că diseară te întreb dacă ai ascultat ce-ți las acum, aici...
http://www.youtube.com/watch?v=csqy0RkrzRo&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

You make my day, wizard!laughing Am trecut si eu pe la tine si am observat ca tu vrei "s-o dai" la pace.DECI: iti spun eu ca la intrebarea cu conjugarea verbului n-o sa-ti ceara "nimeni" scuze ca te-a jignit prin faptul ca te-a facut "pigmeu" printre altele (apropo-cred ca o sa-l folosesc si eu in certurile cu frate'meuhee hee) si in nici un caz nu cred eu ca o sa-ti multumeasca pentru fundita aia; poate o sa-ti zica direct sa iti bagi fundita aia undeva ca n-are nevoie sa-i dea un "pigmeu" ca tine fundite, am fost clara la faza asta, da? Bun-mai departe! Chiar ma intrebam si eu ieri (deci inainte sa dai tu raspunsul ala) de ce are nevoie de domeniul "Educatie si cultura generala" si aveam si 2 idei: 1.Noi-astia de pe TPU suntem o "armată de agramați" si deci n-are rost sa se enerveze la fiecare chestie scrisa gresita si 2.nu ne comparam noi cu el/ea care avem 2 clase ca trenu' (dupa parerea lui/ei), pe langa el/ea care are studii superioare, nu? sooo-pentru el/ea domeniul "Educatie si cultura generala" ar trebui sa fie inexistent.La faza cu sexul cred ca ai lovit-o (sau l-ai lovit) sub centura-mi-a placut!laughing.Iar de problema legata de umor nici nu mai zic-stim prea bine ca umorul e sigur inexistent si deci "dacă n-ai umor - nu exiști!", right? OK! si o ultima idee: las-o balta! Mai bine declara razboi si tu si da-mi funditele mielaughing.In alta ordine de idei:n-are rost "s-o dai" (iar) la pace cu el/ea cand e asa...cum e! DECI: draga wizard,eu mi-am terminat "rezumatul",sper ca te-am inveselit cat de cat,ok? Acum,din pacate,trebuie sa ma duc sa rezolv chestia cu telefonul-stii tu si o sa vorbim diseara (cred si sper).Si ca sa vezi ca eu nu sunt fata rea-te sarut (pe obraz,nu?).Luv ya! P.S.: Sa stii ca eu am vrut sa comentez raspunsurile tale care ma inveselesc decat sa imi bat capul cu alte raspunsuri "idioate"-intelegi,da? Si stai linistit ca iti spun orice miscare-doar sunt secretara "aia-mica-alintata", nu?laughing.Ma rog, secretara nu in sensul ala-in sensul celalalt-al secretarei...intelegi tulaughing

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

M-au dat lacrimile, copii! Tare frumoși și romantici mai sunteți!
Bravo, Wizard! Așa îi arăți unei fete că o placi!

P.S. Chiar te pricepi la magie! hehe

| deceeu a răspuns:

laughing Mi-ai facut ziua! Mersi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DECI my wizard: eu promit solemn sa-ti trimit poze cu mine din RO ca stiu ca-ti place, dar vreau si eu acelasi lucru de la tine-stii tu.Si mai promit sa iti dedic cateva balade cand o sa stiu sa cant la chitara, desigur.Iar pe prima pagina a cartii mele o sa scriu "Pentru Wizard"-iti place, nu? Si urarea mea pentru tine (din toata inima): sa nu te schimbi niciodata mr.Perfect,sa ai motive sa zambesti mereu si sa ti se implineasca toate visele cu...cine vrei tu! (shhh).P.S.: ai ghicit melodia care m-a inspirat pentru nickname-ul meu...vezi? Dupa ce ca esti frumos mai esti si destept.Kiss ya!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bună,DontSpeak! nu știu,sper să ne auzim pe mess mai târziu; se pare că a intrat cineva și ți-a spart contul! că văd că a apărut o intrebare,la tine, mai acum o jumătate de oră,și nu prea pare scrisă de "alintata-aia-mică" pe care o știam eu! nu mai intru acum in mail să mai verific cum îmi scrie fata de acolo,dar ar fi o idee să iau răspunsul tău de aici,și să încep să analizez!
astfel că aici am așa:cânt la chitară/balade/din toată inima/cartea mea/să zâmbești/vise/frumos,și cu voia ta, ultimul pe listă - my wizard!
bun!
în întrebare postată de "cine-o fi ăla/aia" apar următoarele: sunteți de că*cat/ bă, fraierilor/că*cat(se repetă)/cum dracu!/mă p*iș!/touch-ul mă*si/mă pi*ș(din nou)/împușcați-vă fraierilor(de două ori și aici)/vă dau dracu!
ok.deci?
e frumos? vrei să ne supărăm?
te-am mai luat și cu mine la ședința TPU!
și vezi că ți-am răspuns pe fugă! dacă nu te-ai prins ce-am scris eu aici,mă întrebi,da?
a! și să nu te aud că-mi spui faza cu "păi și tu înjuri pe site!",da?
că nu se pune! eu sunt bărbat! nu? iar dacă nu știai femeile nu sunt egale cu bărbații!
sau cum e? că parcă îți spusesem eu odată,dar am uitat!
asta înseamnă că erau teorii-doar; sau pe "post de vrăjeală"!
vezi ce faci,ca să nu te șterg cumva din lista mea de prieteni! da?
imi ești dragă,dar nu-mi place limbajul ăsta de cartier la o fată de la care am pretenții!
si n-am glumit!
iar interesant e atunci când fata vorbește dirty in pat,nu pe site-uri,sau la colțu blocului!
bine, sunt prea nervos ca să-ți mai scriu! ies să fumez o țigară!
sper să nu scrii vreo prostie pe aici, până mă-ntorc! da?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Imi pare rau-my wizard, ca te-am suparat asa cu intrebarea asta.N-a fost cu intentie, dar...reteaua asta e chiar-sa zic altfel-proasta! Bine...hai ca nu mai continui cu ideea asta.Promit iar,tot solemn,ca o sa raman "alintata-aia-mica",da? Deci-no offence! Si n-o sa iti spun faza cu "si tu injuri pe site", dar sa stii ca suntem egali, da? Doar suntem in secolul 21-stii si tu cu m-am contrazis cu tata pe tema asta si stii ce cred! In fine, inca o data-imi pare rau si te sarut!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai tu un fix cu "egalul" ăsta! și nici nu suntem în secolul 21! de unde ai mai scos-o și p-asta?
o să vorbesc cu Cristina să îți șteargă răspunsul ăsta! bine nu chiar de tot; să lase doar "îmi pare rău my wizard și te sărut!".
de fapt mă gândesc să taie și sărutul! că oricum n-ai voie tu, la 17 juma*te,să te pupi cu mine; nu?
bine; despre egalitatea asta dintre noi vreau eu să îți zic o chestie:deci bărbații sunt foarte egali cu femeile,nu-ți mai fă probleme; și uneori chiar le lasă pe femei să fie cumva mai egale decât ei; deci "stai calmă";
bine, asta nu prea ține o veșnicie - așa, vreo 2-3 luni,un an...
apoi bărbatul devine superior femeii,așa cum e și normal;
femeii lui,adică;
ca dacă e să meargă la vreo târfă,acolo ea cam face regulile; astfel că dacă aia zice că a trecut ora și că trebuie să marce milionu,normal că el se supune, și deci se revine la egalitatea aia de care zici tu;
bine; asta e varianta scurtă a răspunsului; că tot veni vorba de "scurt";
dar am zis să-ți las ceva să citești și tu dimineață, când te trezești pe la 12-așa; da?
ok; pa! bine, te sărut și eu! pe obraz-desigur;

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai stai ca nu te inteleg! Ori suntem egali-ori nu mai suntem? Viitorul meu iubit si sot trebuie sa fie absolut convins de faptul ca femeia e egala cu barbatul TOATA VIATA! Nu un an-doi-trei,da? Si egal nu in sensu' ca "daca am spalat eu vasele,spala-le si tu-ca doar suntem egali"-nu! Egali in decizii,in respect si alte chestii,right? Right! Asta cu tarfele e alta treaba pe care n-o cunosc si deci-nu ma bag! Si mersi pentru "lectura" asta care m-a inveselit si te sarut si eu, iar-pe obraz, desigur!hee hee

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"desigur"; bine; fată,fi atentă ce te rog eu,dar poate nu faci cum îți spun, că să vezi ce pățești cu mine! deci nu prea m-a luat somnul chiar din prima, și am dat și eu 3-4 răspunsuri noi pe aici,mai acu un sfert de ceas! vezi și tu azi,că eu sunt plecat,ce se mai întâmplă între timp,și dacă mă mai înjură cineva! da? și-mi spui diseară!
poate imi dai și mie un vot două,alea-alea,și promit că nu vin acasă cu mâna goală,și îți aduc și ție o fundă! e bine?
a! și vezi și tu ce-a mai scris *profa"(ei i-am răspuns,de fapt),și fă-mi un rezumat-așa,eventual chiar aici, ca să ne mai distrăm și noi! dar vezi nu te bagi peste întrebările ei,că apoi te raportează,și dacă îți închide Cristina contul, n-o să mai ai unde mă pupa tu pe mine, pe obraz-"desigur";
da? bine; te iubesc! pa.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

You make my day, wizard!laughing Am trecut si eu pe la tine si am observat ca tu vrei "s-o dai" la pace.DECI: iti spun eu ca la intrebarea cu conjugarea verbului n-o sa-ti ceara "nimeni" scuze ca te-a jignit prin faptul ca te-a facut "pigmeu" printre altele (apropo-cred ca o sa-l folosesc si eu in certurile cu frate'meuhee hee) si in nici un caz nu cred eu ca o sa-ti multumeasca pentru fundita aia; poate o sa-ti zica direct sa iti bagi fundita aia undeva ca n-are nevoie sa-i dea un "pigmeu" ca tine fundite, am fost clara la faza asta, da? Bun-mai departe! Chiar ma intrebam si eu ieri (deci inainte sa dai tu raspunsul ala) de ce are nevoie de domeniul "Educatie si cultura generala" si aveam si 2 idei: 1.Noi-astia de pe TPU suntem o "armată de agramați" si deci n-are rost sa se enerveze la fiecare chestie scrisa gresita si 2.nu ne comparam noi cu el/ea care avem 2 clase ca trenu' (dupa parerea lui/ei), pe langa el/ea care are studii superioare, nu? sooo-pentru el/ea domeniul "Educatie si cultura generala" ar trebui sa fie inexistent.La faza cu sexul cred ca ai lovit-o (sau l-ai lovit) sub centura-mi-a placut!laughing.Iar de problema legata de umor nici nu mai zic-stim prea bine ca umorul e sigur inexistent si deci "dacă n-ai umor - nu exiști!", right? OK! si o ultima idee: las-o balta! Mai bine declara razboi si tu si da-mi funditele mielaughing.In alta ordine de idei:n-are rost "s-o dai" (iar) la pace cu el/ea cand e asa...cum e! DECI: draga wizard,eu mi-am terminat "rezumatul",sper ca te-am inveselit cat de cat,ok? Acum,din pacate,trebuie sa ma duc sa rezolv chestia cu telefonul-stii tu si o sa vorbim diseara (cred si sper).Si ca sa vezi ca eu nu sunt fata rea-te sarut (pe obraz,nu?).Luv ya! P.S.: Sa stii ca eu am vrut sa comentez raspunsurile tale care ma inveselesc decat sa imi bat capul cu alte raspunsuri "idioate"-intelegi,da? Si stai linistit ca iti spun orice miscare-doar sunt secretara "aia-mica-alintata", nu?laughing.Ma rog, secretara nu in sensul ala-in sensul celalalt-al secretarei...intelegi tulaughing