| anonim_4396 a întrebat:

Bună NOname! ce mai faci?(n-are rost să mai zic "bună TPU", c-ai văzut și tu că nu se mai prea îngrămădește nimeni să-mi citească întrebările de la o vreme); în primul rând îți răspund aici la chestia aia cu avatarul, iar apoi o să îți dau o veste proastă în legătură cu băiatul ăla care juca *counter strike*, și care schimba tastatura de fiecare dată când se încheia un nivel;(pentru cine nu știe faza pun acum link-ul!)
http://www.youtube.com/watch?v=FWqSn_4gW80
(a! și vezi că acolo ai fost „singura pe-un loc", așa că ai primit și funda! felicitări!)
bun; faza cu poza: pentru asta va trebui să vorbesc cu secretara mea, mincinoasa aia-mica, DontSpeak, pentru că ea se ocupă, la mine, de chestiile astea - avatar, nick-name, d-astea; chiar e pe bune; poza ultimă ea mi-a trimis-o, iar "wizard" e tot al ei, și eu tot percutez așa, pentru că am pierdut la "adevăr și provocare", mai acum o lună, pe mess;
n-am ce să fac, eu mi-am căutat-o!
povestea e lungă,(mult mai lungă decât nasul ei), dar o lăsăm pe data viitoare, când e mai puțină lume p-aici!
ok; despre băiatul cu jocul - acum!
e trist; au găsit părinții lui o factură mai veche, cum făcuse el-copilu- o comandă pe "neve" la un bax de tastaturi! apoi au aflat adevărul despre problema lui! wow! a fost un șoc pentru ei! evident că i-au luat pc-ul din cameră, iar acum e pedepsit!
să sperăm că va fi bine; și să sperăm că sora lui nu-l va lăsa in camera ei-unde e mutat acum calculatorul-și poate că după o vreme puștiul își va reveni! pentru că ar fi păcat! oricum i-au dezinstalat jocul!
cât despre fată - e cuminte foc, simpatică, și are alte hobby-uri, și e o scumpă, și o ador!
http://www.youtube.com/watch?v=8tOYTkQ2e_E
mr. Born! dacă vrei și tu să te uiți, e mai dudulană fata, așa cum îți place ție!
PS: clipul îl am tot de la alintata asta mică-Jessie J, care mă ține de vorbă pe mess, și care tot mă amenință că-și face pașaport la anul, după sărbători!
da* hai c-am zis că nu mai povestesc nimic, acum;
bun; mersi că v-ați uitat, și La mulți ani!
al vostru, wizard.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Of, of, Wizard, Wizard...
Da' ce i-ai găsit! Chiar parcă ar fi frați!

Când vezi astfel de copii, nici nu mai ai nevoie de prezervative - îți piere cheful de sex pe veci, că nu vrei să riști să te alegi cu așa niște chestii pentru tot restul vieții.

Postează-ți filmulețele la "Dragoste și Sex"! Să speriem și pe alea mici de 12-13 ani care vor să se dezvirgineze. Să știe ce le așteaptă! hehe

La mulți ani, prietene!
Un 2012 de 5 stele și un hamster fericit!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

M-am prapadit de ras, imi va merge bine toata ziua! laughing

P.S. Scuze de intarziere, abia acum iti citesc intrebarile, toate...cap-coada. De fapt am inceput coada-cap!