| Sportacus123 a întrebat:

Dacă fac voluntariat pot să-mi fac o iubită? Nu am o părerea prea bună despre munca asta neplătită, dar aș face-o, dacă asta mi-ar aduce o iubită.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu disperarea cu care tot postezi pe aici... slabe sanse.

| Sportacus123 explică (pentru suntserios):

Sunt doar un băiat care vrea să facă sex animalic cu o fată sad
Problema e că eu zic că vreau, dar nici de vorbit cu diferite fete nu vorbesc. Eu aș vrea ca ele să vină la mine.

| johnnny123 a răspuns (pentru Sportacus123):

Acum vrei să faci sex animalic cu o fată? Parcă aveai alte opinii legate de asta.

"în 17 Noiembrie 2023 | Sportacus123 a întrebat:
De ce se sărută oamenii? E de-a dreptul scârbos. Eu dacă aș avea o prietenă nu aș lăsa-o să mă sărute sau să facă dragoste cu mine. I-aș zice să se ducă la alții pentru treburile astea prostești și inumane."

" în 17 Noiembrie 2023 | Sportacus123 a întrebat:
De ce face lumea sex? Așa ceva nu este normal. Oamenii trebuie să fie îmbrăcați, nu dezbrăcați. Sexul este degustător, anormal "

| johnnny123 a răspuns:

"Metoda" cu agățatul fetelor care distribuie pliante la Mall nu a mers? Șocant!

| gabicoo a răspuns:

Da. Asta este rezolvarea problemei tale. Bingoooooooo!

Faci voluntariat la un azil de bătrâni. Sigur îți găsești o fată de 70 -80 de ani.

| Sportacus123 explică (pentru gabicoo):

Femeile de 70-80 de ani sunt experimentate. Am ce învăța de la ele. happy

| KingOoO a răspuns (pentru Sportacus123):

Mai ales daca e virgina la 80 de ani. Numa ca si daca nu e, la vârsta asta poate eu mai crescut odata inca un himen.

| Miruna333 a răspuns:

La tine nu e vorba in ce context sau mediu te afli, sau ce replici de agatat bagi, e vorba strict de tine, de persoana ta

| Parakeets a răspuns:

Păi depinde unde și vrei să faci voluntariatul și dacă-ți plac femeile din acel mediu defavorizat. Adică nu o să te aștepți acum că o să faci voluntariat la nu știu ce ambasadă, văzând toată ziua femei la rochițe, pantof și sacouri, ieșind din te miri știe ce mașini, cărora nu le știu nici numele.
Ideea este că depinde. Dacă faci voluntariat în Africa spre exe.plu, trebuie să-ți și placă negresele și de preferat cele din acele triburi prin care vei merge tu.
Dacă vei merge în America de Sud în va trebui să-ți placă amazonienele, care sincer, nu sunt nici negre nici albe, par mai mult țigănci. Dacă mergi într-o minoritate anume sau spital, trebuie să-ți placă acea minoritate sau chiar o femeie bolnavă.
Deci depinde. Dacă tu crezi în iubire și chestii de genul, plus atracție fizică, e ok, poți oricând să o faci.
Succes! happy

| ALM2000RO a răspuns:

Ai ceva șanse, da. Depinde doar de tine, de cum știi să abordezi.

| iliiiinca a răspuns:

Dar ai o parere buna sa faci voluntariat in speranta de a agata? Daca ai putea,, agata'', ai face-o oriunde, oricum.Nu te-ai gandi la pliante si voluntariate

| vlladc a răspuns:

Daa eu am facut voluntariat la spitalul Mihai Eminescu si mi am gasit partenera, se crede marie curie dar e ok facem sex animalic si imi spune NAPOLEON