| PublicName330 a întrebat:

TPU, pe 12 Februarie doamna diriginta (e profesoara de muzica) ne-a zis sa aducem malai, telina, ceapa, biscuiti, ciocolata, iaurturi, si pe 13.02 am adus. Mama mea e cea mai nebuna. E surda, nu intelege, e chioara, e beata, desi are doar 36 ani. Mama mea mi-a zis ca-s un nesimtit, prost, dar i-am zis de nu stiu cate ori "Doamna diriginta (de muzica) ne-a zis sa aducem alea cand vrem noi si cine vrea", dar ea (mama) nu intelege frateeeeeeeeeeeeeeee crying. Alte mame inteleg foarte bine, numai ea nu. Imi zice "M**tii ma**ii de copil needucat, de ce ai adus ma cand ceilalti colegi nu au adus?". I-am mai spus odata "Doamna a zis ca doar un copil sa aduca", DAR EA NU INTELEGE NIMIC. Tatal meu intelege tot, voiam sa-l sun azi sa-i spun lui mama. DAR NU STIU CE SA FAC?
CE SA FAC? TREBUIE SA-I SPUN DOAMNEI DIRIGINTE CA MAMA NU INTELEGE? Am spus de 9 ori "Tatal nostru", eu sunt bun, dar Dumnezeu nu mi-a dat pace. Vroiam sa sun la Tel. Copilului, dar a ignorat. CE SA FAC, E CAM NEBUNA MAMA MEA, SE JOACA CANDY CRUSH TOATA ZIUA, E LA NIVELUL 145 SI NU TRECE? AJUTOR, NU O MAI SUPORT, NU INTELEGE.

6 răspunsuri:
| Daniel9988 a răspuns:

Sper sa fie intrebare pusa la misto

| OnePiece a răspuns:

Raspunsul este sa te duci la Zappy TV. Te poate ajuta.

| florinflorescu a răspuns:

Salut, daca ai intelegere si sprijin de la tatal tau, atunci vorbeste cu el. din cate ai povestit mamei tale iar prinde bine un psiholog...
mai incearca sa discuti cu mama ta, sa ii povesteti mai des despre viata ta, chiar daca nu te prea baga in seama, dar poate reusesti sa o faci sa comunice, chiar si tu o poti ajuta.

| Alex007xD a răspuns:

Mama ta e asa din cauza acelui joc, doearece jocul ala provoaca stres si distruge nervii. Mama mea e la nivelul 1355 in joc si joaca de 3 ani. Crede-ma, a mea e mai rau decat mama ta. Dar tu ai doar 14 ani din pacate. Tot ce poti sa faci este sa ii spui tatalui tau in fata, sau sa vorbesti cu mama ta cand e in toane bune. Eu la 14 ani nu puteam face nimic. Acum am 17, dar nu mai are curaj sa strige la mine. I s-a facut frica, fara sa ii fac ceva. Mult noroc!

| PublicName330 explică:

Am 14 ani jumate

| Boboecelmaitaredepelume a răspuns:

Suicidul este drumul spre pace