| AncaVG a întrebat:

Bunǎ! Știe cineva unde se poate viziona Suleyman Magnificul la o calitate bunǎ?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Online. Calitatea depinde si pe ce anume il vezi.

| Simpatic a răspuns (pentru Bula):

Sa inteleg ca esti pasionat de seriale turcesti?winking

| Bula a răspuns (pentru Simpatic):

Nu.

| AncaVG explică (pentru Bula):

Am găsit și eu acest site, dar calitatea lasǎ de dorit. Mersi oricum happy

| darrio2007 a răspuns (pentru AncaVG):

Si de ce mi-ai dat nefolositor la raspunsul meu?

| AncaVG explică (pentru darrio2007):

Pentru cǎ am căutat o soluție: vizionare la o calitate bunǎ.
,, online'' nu e o soluție din punctul meu de vedere, atâta timp cât nu mi-ai oferit un exemplu de site sau platformǎ unde pot găsi acest serial la o calitate bunǎ.

| darrio2007 a răspuns (pentru AncaVG):

Daca tu nu ai gasit, pentru ca esti direct interesată, ce te face sa crezi ca eu as fi gasit?
In primul rand, nu urmaresc serialul si in al doilea rand nu vad seriale online.

| AncaVG explică (pentru darrio2007):

Atunci cu atât mai mult nu ar fi trebuit să oferi un răspuns dacă nu ești,, pe subiect". Nu ți-am cerut ție personal să mă ajuți, deci puteai să sari peste această întrebare.
Am pus această întrebare în cazul în care există persoane care știu și mă pot ajuta.

| Răzvănykă a răspuns:

Pe televizorlaughing

| CalinaXandra a răspuns:

Happy Channel în fiecare sâmbătă-duminica de la ora 20:00 happy

| AncaVG explică (pentru CalinaXandra):

Nu știam cǎ este la televizor, am urmărit și este destul de avansat acolo. Mi-ar plăcea sǎ încep totuşi cu primul episod. Mulțumesc de sugestie totuși. happy

| Musicales234 a răspuns:

Cred că pe Kanal Dau Acasă