| CrisTy2020 a întrebat:

Acum aproximativ 3 seri m-am uitat la un film un fel de horror combinat cu comedie, ceva de genul si la sfarsitul filmului incepe habar nu am cine si zice " Hello guys please close the movie" sau asa ceva dar el era incarcat de cateva zile filmul. La sfarsit a fost o scena de dragoste bla,bla, bla si fix atunci nu mai e sonor si atunci am auzit ce a spus. Oare ce s-o fi intamplat?

Răspuns Câştigător
| Atotstiutorul a răspuns:

Ei na. intr-o tara ca Romania nu se poate afla asta! postul respectiv de televiziune nu este obligat sa difuzeze ceea ce scrie in program, postul tv isi poate modifica grila de programe dupa bunul plac! la o intrebare utilizatorul Kaℓi credea ca filmul din program a fost difuzat de catre postul respectiv, ceea ce nu era adevarat, plus ca foarte greu gasesti programul din urma, asa ca mai scuteste-ne ca nu e chiar asa de usor sa afli un film care a fost pe tv.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bănuiesc că l-ai văzut la TV, nu?
Dacă știi postul TV, cauți programul acestuia pe google, de exemplu: '' Kanal D program'', deja știi ziua, mai trebuie ora și te uiți pe listă să afli cum se numește.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Atotstiutorul):

Bine, bine... Atotștiutorule, îmi pare rău că am scris asemenea aberații, dă-mă-n judecată!

| CrisTy2020 explică (pentru anonim_4396):

Pe laptop l-am văzut, pe un site dar nu mai țin minte numele siteului. SI nu era din România era un site din altă țară.

| Atotstiutorul a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei na. intr-o tara ca Romania nu se poate afla asta! postul respectiv de televiziune nu este obligat sa difuzeze ceea ce scrie in program, postul tv isi poate modifica grila de programe dupa bunul plac! la o intrebare utilizatorul Kaℓi credea ca filmul din program a fost difuzat de catre postul respectiv, ceea ce nu era adevarat, plus ca foarte greu gasesti programul din urma, asa ca mai scuteste-ne ca nu e chiar asa de usor sa afli un film care a fost pe tv.