| alexandrujw a întrebat:

Salutare! Stiu ca-s sarbatorile pascale si e greu sa gasesc un medic veterinar in BUcuresti, dar cunoasteti ce cabinete sunt deschise in aceasta perioada? Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| medicveterinarbucuresti a răspuns:

Sunt zeci in Bucuresti, trebuie doar sa cauti pe google maps, unele cabinete veterinare vor fi mai aglomerate decat altele. Depinde mult si de zona ta.

Uite o lista aici: https://www.veterinarladomiciliu.ro/cabinete-veterinare-non-stop-bucuresti/

1 răspuns: