| alexandrubt13 a întrebat:

Buna, ma intereseaza o submersibila cu variatie de turatie si autoprotectie prin oprire in momentul cand scade nivelul apei din fantana sub nivel ei de absorbtie. Deci sa fie cu protectie si de supraincalzire sau lipsa de apa, ma intereseaza una de firma nu chinezarie si pentru o casa mare cu etaj, cu 2 bai, bucatarie, centrala si sistem solar apa calda deci una mai buna.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca ti-ar trebui un Kit! Ala are pompa sumersibila, hidrofor si presostat. Un exemplu (nu spun ca-i cel mai bun ca nu le stiu pe toate.): https://www.emag.ro/......DYTN4MYBM/

| gabicoo a răspuns:

Să înțeleg faptul că tu cauți motor de submarin?

| nigja30 a răspuns:

In dragon shop la 3 lei gasesti are si jacuzzi