| Rubenrubeno a întrebat:

Exista facultate in uk Londra fara bac la care iti fac ei actele toate si sunt aprobate? Daca da care? Multumeschappy

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Niciuna.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o facultate din lume nu te primeste fara BAC, nici macar cei din UK!~

suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic ca nu

| dullcat a răspuns:

E grav ca iti pui problema in modul asta: Hai sa aleg o facultate care o fi, nu prea imi pasa, o fac asa ca sa fie acolo, nu se stie.

Facultatea se alege in functie de interesul tau, nu in functie de criteriile de admitere, ca altfel iti vei face viata amara, in mod inutil.

| ReddY25 a răspuns:

Nu și nici nu va exista așa ceva

| Standt a răspuns:

Exclus!
Numai in Romania s-a implementat prostia asta. Ca sa nu se raporteze numarul real de analfabeti. Dar si aici trebuie sa promovezi bacalaureatul pana la sfarsitul facultatii. Altfel nu primesti diploma.