| xlr8tncp a întrebat:

Bună ziua. Știe cineva cine este această actriță?
https://www.youtube.com/watch?v=cjjd5gD76xE

14 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu este cunoscuta...
dar draguta este happy

| xlr8tncp explică (pentru Simpatic):

Are ceva fermecător?
Poate o va recunoaște cineva, cândva.

| xlr8tncp explică (pentru xlr8tncp):

Am pus un emoji, dar văd că a apărut '?' în locul lui. big grin

| Simpatic a răspuns (pentru xlr8tncp):

Ai avut un crush? nu stiu daca esti sau nu adolescent!
dar stiu ca ei folosesc termenul asta, acest neologism happy
pe vremea mea ii spuneam "dragoste la prima vedere", si eu sunt abia iesit din adolescenta laughing
da, fata din acest video este draguta! dovada ca nu trebuie sa fii o 'operata' si o tunata ca arati bine sau sa te placa lumea!

| Simpatic a răspuns (pentru xlr8tncp):

Da, noi pe TPU folosim emoticoane de pe vremea cand era la moda yahoo mess, genul acestora : https://www.emoticonr.com/emoticons/yahoo/

nu merg "emoji" pe TPU, TPU este de pe vremea cand internetul se propaga prin intermediul telefonului fix, nu prin router wireless;)
cine isi aduce aminte cele ce le-am amintit va rade acum;)

| xlr8tncp explică (pentru Simpatic):

Crush e mult spus. laughing Am 30+ ani. De acord, domnișoara pare destul de naturală. Cred că cel mai mult m-au captivat ochii ei. big grin

| xlr8tncp explică (pentru Simpatic):

Și nu e nimic în neregulă cu asta. Emoticoanele sunt nemuritoare. Și eu le folosesc des. happy

| Simpatic a răspuns (pentru xlr8tncp):

Multi inainte!
ce sa zic sper sa o gasesti pe undeva pe vreo retea sociala daca apare candva dansa

| xlr8tncp explică (pentru Simpatic):

Să trăiești! big grin Am încercat cu google images, niciun rezultat. Viața merge înainte. laughing

| Simpatic a răspuns (pentru xlr8tncp):

Corect! noi sa fim sanatosi!

daca ar fi sa am 'crush', as avea de fiecare data cand vad un clip de manele de genul asta;)
https://www.youtube.com/watch?v=xhmjTPPKDeU

desi nu-s ascultator de manele, insa nu pot sa nu apreciez "motoarele"

| xlr8tncp explică (pentru Simpatic):

De acord. Înțeleg de ce ai avea un crush. big grin

| Simpatic a răspuns (pentru xlr8tncp):

Ca-mi plac motoarele laughing

te las, poate cine stie, cineva intr-o zi va intra si iti va spune exact numele acelei fete din videoul de mai sus!
au mai fost cazuri de topicuri pe TPU la care s-a raspuns la subiect dupa luni si luni de zile

| xlr8tncp explică (pentru Simpatic):

Corect. Speranța moare ultima. laughing O seară frumoasă.

| Simpatic a răspuns (pentru xlr8tncp):

O seara frumoasa asemeni!