| PikaRawrr a întrebat:

Revin cu aceeasi intrebare: As vrea niste idei pentru case in sims 3. Da stiu ca se pot lua de pe site dar nu imi trebuie.

5 răspunsuri:
| Yummi a răspuns:

Omg ce texte v-ati apucat sa scrieti O.O

| PikaRawrr explică (pentru Yummi):

Baii! Abia acum comentezi si tu. E veche intrebarea laughing) frt

| Seiran a răspuns:

Fa cum fac eu~Creeaza simsii, editeaza relatiile si ajungi pana la momentu` cand trebuie sa le cumperi o casa.Dai click pe ''...'' si apoi 'Edit town'. Gasesti una dintre cele mai scumpe/mari/frumoase/ce casa vrei tu, si muti simsii care sant in ea in alta casa/alte case.IMPORTANT e sa iti ramana un sims care nu e creeat de tine in casa respectiva. Apoi,revii la partea cu cumparat casa si muti simsii tai in casa aia. Apoi, intri pe build mode si buy mode si o aranjezi cum vrei, daca iti permiti tongue Partea tare la casele scumpe si mari e ca iti mai intra 100.000-200.000 § in cont big grin Eu stau cam o zi,de dimineata pana seara, ca sa fac casa cum vreau... Sfatul meu e sa mai salvezi din cand in cand, ca sa nu risti sa ti se intrerupa jocul si sa o iei de la capat straight face

| maryan2020 a răspuns:

Poi as avea eu o idee incearca si tu big grin: creeaza simsii, editeaza relatiile si ajungi pana la momentu` cand trebuie sa le cumperi o casa.Dai click pe ''...'' si apoi 'Edit town'. Gasesti una dintre cele mai scumpe/mari/frumoase/ce casa vrei tu, si muti simsii care sant in ea in alta casa/alte case.IMPORTANT e sa iti ramana un sims care nu e creeat de tine in casa respectiva. Apoi,revii la partea cu cumparat casa si muti simsii tai in casa aia. Apoi, intri pe build mode si buy mode si o aranjezi cum vrei, daca iti permiti tongue Partea tare la casele scumpe si mari e ca iti mai intra 100.000-200.000 § in cont big grin Eu stau cam o zi,de dimineata pana seara, ca sa fac casa cum vreau... Sfatul meu e sa mai salvezi din cand in cand, ca sa nu risti sa ti se intrerupa jocul si sa o iei de la capat multa bafta in continuare \dancing

| PikaRawrr explică (pentru maryan2020):

Fratee. Ai copiat'o pe 스타 laughing) ce stupid