| weapon a întrebat:

Stie cineva daca imi merge bine GTA IV pe aceste configuratii?

Procesor : Dual Core 5000+ 64 x2 2.59 GHz

Placa Video : NVIDIA Ge Forge 9500 GT 1 GB

Sistem de operare : Windows XP Professional 32 bit, 2.5 GB RAM. FUNDA la cel mai bun raspuns! happy

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Da frate, iti va merge foarte bine, pe la setari medium-high

3 răspunsuri:
| FuryOfLight a răspuns:

Uite aici minimum:
GTA 4 Minimum System Requirements
Processor: Intel Core 2 Duo 1. 8Ghz or equivalent AMD Athlon X2 64 2. 4Ghz
Memory/RAM: 1GB for XP and 1.5GB for Vista
Video Card: 256MB NVIDIA 7900 or 256MB ATI X1900
Hard Disk Space: 16GB free
Operating System: Windows XP SP3 or Windows Vista SP1
Succesbig grin

| weapon explică (pentru FuryOfLight):

Si eu stiu cerintele jocului, deci degeaba mi le trimiti ca raspuns, chiar si alea minime.straight face doar am intrebat sa fiu sigur. :d.

| weapon explică:

Am uitat sa mentionez ca procesorul este AMD Athlon