| cautatorbbfg a întrebat:

Stiti jocuri ciudate? adica sa aiba un stil din ala coreean?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Primele parti din Silent Hill

| cautatorbbfg explică (pentru Simpatic):

Dar ceva jocuri horror sa nu fie populare din anii 2004-2015? si razboi? dar tot asa nepopulare, si ceva cu crime? gen un postal 2 daca stii si ceva sa tai cu drujba.

| Simpatic a răspuns (pentru cautatorbbfg):

Cred ca am jucat multe de genul asta cand eram adolescent
mi-au placut jocurile pe PC cat si cele pe console, iar pe consola inainte gaseai titluri care nu apareau si pe PC ca acum happy
de genul celor pe care le cauti tu imi amintesc din trecut
Evil Dead: Regeneration
De asemeni cred ca intra tot la horror de asta tampitel si Manhunt
De asemeni recomand sa joci The Suffering https://en.wikipedia.org/wiki/The_Suffering_(video_game)
cred ca am jucam multe alte titluri pe care nu mi le mai amintesc acum!

1 răspuns: