| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Mai sunt magistrații in greva, judecatorii?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| ArghirescuCosti a răspuns:

Cred ca mai sunt, chiar ieri am trimis un email catre judecatoria S2 si mi-au raspuns ca sunt in greva si ca solutioneaza doar cauzele urgente. Daca ai nevoie de un certificat constatator pentru o firma, poti obtine unul rapid pe www.certificatconstatatoronline.ro sau pe www.certs.ro

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu le-ar fi rusine acestor corupti sa faca greva? Daca ar avea putin bun simt...
Pe langa asta mai sunt si niste porci, salariile lor se numesc indemnizatii, stii cine mai primeste indemnizatie? handicapatii si cei a caror parinti au facut puscarie politica-adica toti neica nimeni in drum primesc niste bani de la cine credeti? de la cei care lucreaza si li se ia din salariu tocmai pentru ca alti nesimtiti sa primeasca indemnizatii, cine mai primeste indemnziatie si nu salariu pe contributivitate? parlamentarii!
Nu le este rusine magistratilor sa faca greva pentru varsta de pensionare si pensia speciala? pensiile speciale submineaza economia nationala! niste jeguri, nu se gandesc ei ca o pensie speciala de 18.000 de lei plateste pensia pe contributivitate a 6 pensionari care au cate 3000 de lei! Si cati nu au speciale care depasesc 20.000 lei/luna pe langa alte venituri mult mai mari!

| mihai69 a răspuns:

Are vreo importanță? Oricum nu-și fac treaba...

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru mihai69):

Are, ca si asa prost cum fac treaba, daca nu o fac iti pierzi niste luni din viata aiurea. Gindeste-te cum e sa astepti dupa finalizarea disputarii unei mosteniri sau a unui divort/partaj din cauza asta.

| mihai69 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Păi asta zic - porcii ăștia și când nu fac greve nu reușesc să rezolve cauzele pe care le au în lucru. Sau dau soluții aiurea...

Răspuns utilizator avertizat
| StoicAnalysis a răspuns:

Din partea mea pot sa-si dea si foc. Si aici ma refer la cei inutili si corupti. Oricum sunt rude sau cunostinte ale gunoaielor din PSD si PNL( majoritatea).