| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca justin biber o sa vine in romania in 2011?

21 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Sau cu avionu' din Lost laughing Daca il prind pe aici ii umflu ochii devil

| deffect a răspuns:

Sa vina cu vaporu` Titanic love struck

| LittleandLiars a răspuns:

Ce fenomen laughing

| YLLL a răspuns:

Mda. o sa vine
rolling on the floor
nu se stie happy

| deyotsa a răspuns:

.thinking eu am auzit ca vine pe 8 Mai thinking nu stiu

| RoxiutzaRux a răspuns:

Nuuu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inca nu l-am intrebat. Stai linistit, cu prima ocazie cand mergem impreuna la piscina, am sa-l intrebhee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce tampenii! oameni buni nu va mai faceti atatea iluzii ca va veni in romania, daca va veni bravo lui chiar nu imi pasa, toate obsedatele care credeti ca aveti sanse cu el nu va mai faceti iluziihee hee!{nu o luati in serios chiar nu imi pasa ce faceti cu viata voastra.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca o sa vina. dar nu anul asta. Daca o sa ajunga sa aiba faima lui miley cyrus s-ar putea sa nu vina...suntem in criza.nu ar avea bani sa-i plateasca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fratilor a promis ca vine! Cititi Popcorn! A zis ca poate promite sa ajunga si in Europa la noi. Mi-am dat semama ca reportera era romanca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu nu ma intere de el isi da fite de vedeta
.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu isi da fite, e super cool!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost deja in parcul izvor credeti-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate, eu sper de da pentru ca varmea este o super fana pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ohh ce fain ar fi sa tina si un concert :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da o sa vn dar in vara nu in mai asa ca oricum mai e destul pana atunci

| svetinela a răspuns:

Eh. a zis in popcorn asa. citez:"Si sper ca poate voi ajunge in vara si la voi in Europa". la noi, fiind in Romania.nu a promis nimic, insa, poate va veniwinking

| StaR_8829 a răspuns:

Am auzit de la o colega ca vine anul acesta sa o vada desi tind sa nu o cred. pentru ca e rromitsa de origine, si cam minte de obicei, adica intotdeauna!