| terry11 a întrebat:

Salutare!
Caut de 10-11 luni poate chiar un an melodii bune pentru un car playlist dar nu gasesc mai nimic pe genul pe care caut.
Caut in genul unbreakable de la michael jacson, never gonna give you up de la barry white, seniorita de la justin timberlake. Ideea playlistului este cool grandpa in teenager body si tot caut melodii in genul asta dar rar gasesc cate una.
As aprecia mult niste sugestii.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Mie personal imi place sa ascult în mașină foarte mult the weeknd,(Party monster, the hills, starboy, blinding lights, dar si unele mai soft de la el) sau playlist-ul de la fast and furios 7 are o melodie mișto( sevyn streeter - how bad do you want it), un remix bun de la linkin parca -in the end ( https://youtu.be/WNeLUngb-Xg?si=Tx4VkuORaKSg3KG0),
Jonas blue - fast car
Pascal Junior - holding on
Justin timberlake - rock your body, like i love you
Years&years- King
Katy perry- teenage dream

| terry11 explică (pentru Madaxo97):

Apreciez raspunsul si am si un playlist in genul asta. A fost ff usor sa fac playlist ul ala dar pe genul old pop, r&b soul e cam greu si nu gasesc. Melodiile astea mi se par prea moderne pentru ideea din spatele playlistului.
Imi plac si le ascult dar am nevoie pentru celalalt playlist: old pop, r&b soul, stii tu, the cool classics