| raymuic a întrebat:

Am sa va spun ceva care pote pe multi dintre voi o sa ii socheze.
Dar utilizatoru DragosConstantin1994 care sustina ca e crestin a ras de mine. cum explicati acest lucru? O vrut dumnezeu sa isi bata joc de mane/?

17 răspunsuri:
| DragosConstantin a răspuns:

Gata gata nu mai plange.Si asa nu esti raymusic ca el mi-o dat ignore de mult ca i-am jignit prietenii lui de stiinta.Tu esti un fel de clona nereusita pana la bun sfarsit ca iti lipseste litera "s".

| Inferno a răspuns (pentru DragosConstantin):

Aaaaaaaaaaaaaaaa.Nu e raymusic. Pai zi asa. Acuma am vazut si eu.

| DragosConstantin a răspuns (pentru Inferno):

E o clona nereusita care observ ca are ceva cu mine de vrea sa ma faca vedeta la categoria Religie laughing

| Zenicide a răspuns:

Cretinule de ce iti bati joc de site?happy Mata stie ce faci?

| raymuic explică (pentru Zenicide):

Am 22 si sunt ateu.

| William a răspuns (pentru Zenicide):

Te rog frumos, se scrie ''mama ta''.

| DarknessAngel a răspuns:

O vrut Dumnezeu sa te scoata de pe site dar a esuat. laughing

| raymuic explică (pentru DarknessAngel):

O vrut da no putut? Ata inseamna cu dumnazo nu este atotputernic? Parca in biblie spunea ca este
vezi cum te incurci singura
Cum poti sa crezi in dumnezeu si in biblie daca tu o contrazice?

| DarknessAngel a răspuns (pentru raymuic):

Am spus eu ca, cred in Dumnezeu si in Biblie? rolling on the floor

| DragosConstantin a răspuns (pentru DarknessAngel):

Raspund eu in locul lui...tu crezi ca esti o femeie maimuta si ca esti verisoara cu cimpazeu.

| DarknessAngel a răspuns (pentru DragosConstantin):

Cum sa nu...rolling on the floor Si tu esti un barbat gorila verisor cu o marmota >.>

| DragosConstantin a răspuns (pentru DarknessAngel):

Nu prea cred.Esti cam slabuta pentru o atee stiai asta? ma asteptam sa vii cu o idee brilianta sa ma lase gura casca, dar tu te iei dupa modelul meu slabutza slabutza vezi ca ii dezamagesti pe mai marii atei laughing

| DarknessAngel a răspuns (pentru DragosConstantin):

Ala spune ca eu cred in dumnezeu si biblie (si nu am spus asta) tu spui ca sunt atee (nu am spus asta) rolling on the floor mai dati la plesneala lucruri despre mine?

| DragosConstantin a răspuns (pentru DarknessAngel):

Daca vrei mai zic ca am toata noaptea la dispozitie...atunci ce esti tu oare?(hai nu fii timida si zine si noua)

| DarknessAngel a răspuns (pentru DragosConstantin):

O sa ma bucur de clipele in care o sa va ''tin in suspans''hee hee

| DragosConstantin a răspuns (pentru DarknessAngel):

Ohhh esti cam rea big grin da-mi un mesaj privat si zi-mi numai mie ce zici?happy

| XtremePWN a răspuns:

Dumnezeu nu exista.