| Gizăz a întrebat:

Ce spuneți dragilor de asta?

http://www.evz.ro/......46101.html

Răspuns Câştigător
| Hombre a răspuns:

In '72 am terminat generala si in '80 celelalte studii, spui ca tatal tau e destept, n-am motive sa nu cred, insa tu cui dracu' semeni asa incurcata la minte de bati campii in toate directiile. Vorbesti mult, prost si fara rost.

49 răspunsuri:
| Infernia a răspuns:

Niste inculti fara pic de valoare.

| OmletteDuFromage a răspuns (pentru Danutza27):

Doamne fereste sa cercetezi. nu cumva sa pacatuiesti...accepta asa sa-ti bage pe gat orice ****, si tu sa mai spui ca e gustos. indoctrinati cu prostie cronica frate...cred ca faza aia cu "nu cerceta" e pentru idiotii congenitali, nu pentru mine. eu am trecut prin destule ca sa stiu ce e mai bine pentru eu (limba romana e greasmug)

| Bogdanux a răspuns (pentru Danutza27):

Danuto, inteligenta ta e atat de superioara si bine conturata incat nu-ti poti da seama ca faza cu "gura cascata" a fost doar o simpla expresie.Imi pare rau de tine, sincer.

| monstrulet a răspuns:

Danutza e troll sau mi se pare mie? E prea de tot. Nici macar 'Enter' nu-i merge pe tastatura.

Apache
| Apache a răspuns (pentru Danutza27):

...mda,dar problema e ca tu jignesti de 5 ori mai mult ca mine!
*Stiu ca nu ai recunoaste nici daca iti dau cu ceva in cap...*
deci practic ai recunoscut ca nu te duce mintea... felicitari big grin

| Danutza27 a răspuns (pentru Apache):

Stimate coleg de forum te rog sa ma scuzi daca am reusit sa te jignesc, dar nu vad cu ce din contra, tu ma dai dracu si eu multumesc Cit despre recunoscut ca nu ma duce mintea uite recunosc in gura mare "nu ma duce mintea la prostii ca pe cei 5-6 de pe TPU" Acum cred ca esti multumit

| Danutza27 a răspuns (pentru monstrulet):

Stimate coleg din cite vad nici tu nu te poti lauda cu inteligenta ta si eu nu am zis nimic, deci te rog nu este frumos din partea ta sa vorbesti urit, te rog sa folosesti cei 7 ani de acasa "

| chelstone a răspuns:

WAW, cat de tare! a venit danuta sa ne traga de urechi. Mai, cum ne mustra ea pe fiecare, bineinteles, cu voia domnului laughing Ea, care, ca un bun crestin si iubitor de oameni se comporta ca un Bruce Lee internaut, propavaduind slava lui dumnezeu si sanctionand orice alta parere care este diferita de a ei, aceasta find de altfel o dovada a tolerantei crestine.

| Danutza27 a răspuns (pentru Bogdanux):

Te rog sa ma scuzi am inteles eu gresit dar uite am intilnit persoane care nu stiau ca Romania avea flota de vapoare,(pe cuvint )si ma intrebau unde sunt si am ridict din umeri

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

„"Nu putrezesc, miros foarte frumos şi fac minuni", sună ghicitoarea cu care profesorul de religie îşi stimulează elevul de clasa a III-a." rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor Epic!

| monstrulet a răspuns (pentru Danutza27):

Unde incep ghilimelele? si unde se termina? si mai ales, ce am zis "urit"?

| Bogdanux a răspuns (pentru Danutza27):

Acum imi dau si eu seama ca tu sigur ai prins vremea lu' Ceascathinking Dar nu stiu cum de ai ramas cu sechele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Danutza27):

Taci din gura. Scoti atatea aberatii... si daca vrei argumentare, reciteste-ti raspunsurile.

| Laura a răspuns (pentru Danutza27):

Ok. Citește biblia și o să găsești. În special din Timotei, chiar și Geneză, nu-mi mai amintesc exact versetele; din care se denotă foarte clar că femeia n-are dreptul la discursuri publice. De asemenea, nu de la puțini creștini am auzit citatul dat și de @Adi73 "Femeia să fie supusă bărbatului și acesta să o iubească cum a iubit Iisus biserica" - nu mulțumesc. În plus, de ce femeia nu are voie în altar? Dar pe muntele Athos?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A scapat usor, sa zica merci ca doar l-a umilit si nu l-a omorit cu pietre.

| Danutza27 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia uite peste cine dam lupul imbracat in blana de miel, o sa dau si eu un inteligent

| Danutza27 a răspuns (pentru Laura):

Poate pui un citat si cu "femeile cele clevetitoare" de acela vad ca nu te legi.

| blackvomitstain a răspuns:

Pe mine nu ma surprinde doar traim intr-o lume de idioti in care daca ai curajul sa crezi in tine si sa fi liber in gandire esti privit negativ de marea majoritate a societatii, dar daca te inchini la pereti esti considerat "o valoare".

| blackvomitstain a răspuns:

Stiu ca nu are legatura cu intrebarea dar numele si poza ta de profil sunt geniale.Trebuia sa o spunblushing.