| raymuic a întrebat:

Crestinilor daca cadeti pe jos voi spune ca asa a vrut Dumnezeu.
Voi stie matematica ca capul vostru nu poate sa intre atata sinta.
Sa gandim logic daca dumnezeu exista atunci de ce ieu nu am vila mea pe munte? cum explica asta voi

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

Am fost eu neatent pe site există și utilizatorul raymusic,
http://www.TPU.ro/utilizator/gghq
care este ateu,
Tu de fapt ești raymuic,
http://www.TPU.ro/utilizator/tzni
și dai drumul la întrebări cu greșeli de limbă română.
Credeam că îi răspund lui raymusic,
am greșit eu.

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dacă mai pui întrebări de astea, o să zică ăștia, că ai ajuns „ rușinea ateilor".

| raymuic explică (pentru MMihai):

De ce injuri? asta nu inteleg ieu nla voi de ce injurati?

| DragosConstantin a răspuns:

Dumnezeu iti da, dar nu iti baga in straita! nu ai vila ca esti lefter laughing

| raymuic explică (pentru DragosConstantin):

Razi crestine de niecazul meu ca asa ta invata Dumnezeu no?
Da ce mereu omeni ca voi rade de alti va crede ma destept ca alti.
Am crezu t ca tu esti alfel da acum vad ca esti ca ceilalt

| DragosConstantin a răspuns (pentru raymuic):

Tu nu stii de gluma sau nu vrei sa stii happy oricum ai pus o intrebare la care stiai raspunsul, dar cred ca te plictisesti si n-ai ce face.Auzi ray mai fa si tu altceva in afara sa stai toata ziua pe TPU la caterogia Religie happy

| kissterie a răspuns:

Este doar o impresie a mea sau toti care pun intrebari din astea fac parte din categoria SEMIANALFABETILOR?
Oare de asta pun astfel de intrebari?