| PreaSfintitu a întrebat:

Deci raymusic ma uimeste pe zi ce trece. Un user TPU intreaba: "Daca ne tragem din maimute de ce noi nu avem coada?" Si geniul de raymusic raspunde: "pentru ca cand neam deplasat pe uscat numai am avut nevoie de ea" Sa mori tu ma, nu stiam ca oamenii au fost animale acvatice si mai tarziu s-au mutat pe uscat. Lumineaza-ne si pe noi ca poate stii mai multe.

28 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Ce să faci, poate visează maimuțe înotând prin pișcine, n-ai de unde să știi ce a văzut Ray la viața lui și n-am văzut noi.

| Urzi23 a răspuns:

Umbla vorba prin popor "corb la corb nu-si scoate ochii". Ramin surprins ca se bat ateii intre ei, pe chestii de doctrina ateista rolling on the floor

| PreaSfintitu explică (pentru Urzi23):

Ala nu e ateu ma, e un pro.st

| Urzi23 a răspuns (pentru PreaSfintitu):

Hai bre sa fim seriosi, eu sesizez la voi ca aveti probleme de doctrina ateista. Poate or fi alegeri la atei si raymusic a avut o ascensiune fulminanta si mastodontii vechi se vad dati la lada de gunoi.
Apoi :
Eu zic sa nu luptati contra noului curent evolutionist reprezentat de raymusic, Pentru niste mici ambitii sa nu distrugeti sandramaua si asa subreda a ateilor.
Apoi :
raymusic este cel mai reprezentativ membru al vostru, este mai evolutionist ca darwin rolling on the floor.
Apoi :
raymusic este eminenta voastra cenusie, daca renuntati la el nu mai aveti nimic

| carpediem a răspuns (pentru PreaSfintitu):

Si daca e asa, nu-l cunosc, nu poate fi si una si alta? Adica nu ai vazut si ateu si prost? Adica ateu e antonim cu prost. Se face o scosala de inalta evolutie si rationament suprem universal al ateismului? Adica am vazut genii arei si crestini, si o multime majoritara de ratati atei si crestini. Fie ca esti ateu fie crestin tot acelasi encefal il ai. Singurul lucru care te ajuta sau te doboara este experienta de viata.

| Rapplex a răspuns (pentru Urzi23):

Asa te-am invatat eu pe tine? Ti-am spus de atatea ori sa nu mai scoti prostia la expozitie, dar vad ca nu intelegi. Daca te potolesti, promit ca vorbesc cu D-zau sa iti rezerve un loc in Raiwinking

| Urzi23 a răspuns (pentru Rapplex):

Altu caruia nu ii da nimeni dreptate si s-a apucat sa si-o proclame, poate i se face cuiva mila de el sa il aprobe?
Apoi :
Tu esti un ofticos si vorbeste glasul invidiei din tine, deoarece raymusic este cel mai destept ateu.Eu te sfatuiesc sa mai dai pe la scoala si sa nu te mai bagi in gura oamenilor mari. Cind pronunti numele lui raymusic trebuie sa faci plecaciuni, cum fac coreenii la marele lider rolling on the floor
Apoi :
Poti sa fii mandru ca, impreuna cu colegii tai de propaganda atei, faceti parte din aceasta minunata lucrare a operei mele!

| Rapplex a răspuns (pentru Urzi23):

Prostul tot pe un prost trebuie sa-l sustina, asta e deja stiut.Prima replica, pana la semnul intamplarii, cred ca a facut alergie la copy/paste de cate ori a suferit acest tratament.Nu stiu ce varsta ai, dar esti o rusine, si ma ingrozeste faptul ca tu o sa fi poate cel ce va oferi educatia unor copii. Daca ar exista, si lui D-zeu i-ar fi rusine cu fapturi ca tine, te asigur.

| Urzi23 a răspuns (pentru Rapplex):

Si tu ce ai vrea ma sa te bag in seama?

| Rapplex a răspuns (pentru Urzi23):

Nu prietene, ci doar sa te abtii sa te bagi in discutii ce te depasescwinking.Sau daca tot insisti sa te bagi in diferite subiecte, prima oara fi atent la ce scrii, ca s-ar putea sa nu fi constient de aberatiile si prostiile ce le debitezi, asta afectandu-ti imaginea foarte mult, care e si asa destul de sifonatawinking

| Urzi23 a răspuns (pentru Rapplex):

Coane vezi ca ai cam facut abuz de rabdarea mea, tu ai raul obicei sa sari calul eu zic sa te astimperi.

| Rapplex a răspuns (pentru Urzi23):

Vrei respect? Lasa copilariile atunci, si poate o sa ne intelegemwinking

| DrunkenRat a răspuns:

Lasa si tu omu' sa se creada ce vrea... cal de mare, pisica de mare, maimuta de mare... prost ( de ) mare.

| Wehrmacht a răspuns:

Ma,nu ai ce sa ii ceri lu' ala ma. Daca asa "gandeste" el, nu ai ce sa ii faci.Si nu stiu de ce rad la aia cu coada si apa...ca nu e de ras. Unele animale au fost acvatice si acum sunt pe uscat si invers dar nu omul ma! Daca ei nu pot accepta o varianta mai logica a "constructiei" lumii si vor sa creada ceva SF, ca un zeu i-a creat, si ca exista iad unde sunt creaturi mistice ce te tortureaza...

| Rapplex a răspuns:

Hahahalaughing)

| Holocaust a răspuns:

Dar cine zice că nu avem coadă? Mă rog, ce a mai rămas din ea.Se numeşte coccis, şi se află la extermitatea de jos coloanei vertebrale. Fugi şi dă-i un search pe google.

| carpediem a răspuns (pentru Holocaust):

Spun unii care sustin ca prin apartenenta religioasa spun ca nu sunt prosti. Si uita asa se puine pata poporului pe atei sau crestini ca sunt sau nu desteptisau prosti. Sunt ceea ce unii ar numii oaia neagra. Iah.

| PreaSfintitu explică (pentru Holocaust):

N-am spus eu ca nu avem coada

| Holocaust a răspuns (pentru PreaSfintitu):

Era dedicaţie pentru ray ăla.

| Vladuthz a răspuns:

Ala este un copil dezinformat care se crede inteligent, cand nu este, si pe deasupra mai este si agramat. El nu stie decat una si buna: sa o tina pe a lui si sa inteleaga gresit lucrurile. El chiar crede ca satanistii moderni nu sunt atei, crede ca ei il venereaza pe satan laughing.

| Coconutz a răspuns:

Sa fim seriosi. Fiecare site are bufonul lui, noi il avem pe raymusic.
De multe ori tipa in fata crestinilor si prezinta argumente care nu au o treaba dar cu toate acestea el se considera mai elevat. Nu mult timp acum punea intrebari despre dragoste si alte dureri sufletesti. Acum stie raspunsurile universului.
Hai sa fim seriosi. Sfatul meu : Nu il mai bagati in seama.

| 220V a răspuns:

El stie ceva, dar nu prea mult, oamenii de stiinta au afirmat ca viata pe pamant a fost prima oara in apa, iar apoi au evolutionat si s-au mutat pe uscat, bineinteles nu toate, la asta cred ca s-a referit si nu a stiut cum sa zica

| PreaSfintitu explică (pentru 220V):

Mai bine sa nu mai zica deloc daca nu e in stare sa se exprime

| 220V a răspuns (pentru PreaSfintitu):

Asa e, ai dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe aberatii mai citesc din partea unora ca cel pe care-l amitesti tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am clona omule nu am spus ca maimutele sunt acvactice doamne fereste cum sa scriu asa ceva, daca erai atent puteai observa ca e clona in fine asa judeca crestini, si darwin spunea crestini sunt diavoli in persoana

| Wassup a răspuns:

Si intrebarea este...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wassup):

Nu este domnul crestin jigneste ce ar putea faca un crestin?