| TeTisSa a întrebat:

A luat cineva vreodata pastilele roaccutane pentru acnee? daca da, vreau sa stiu daca au folosit ceva si daca ati avut reactii adverse

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BGDs a răspuns:

Daca ai acnee incearca sa te dai cu Mibazon. Il cumperi de la farmacia veterinara. E un unguent care contine 3 antibiotice si un antiinflamator si e f bun. Da-te o vreme cu el si vezi cum merge

| bulin a răspuns:

Reactiile adverse sunt personalizate.Scrie pe prospect ce reactii pot aparea.NU este obligatoriu sa ai aceleasi reactii ca un user al acestui forum.